Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sakınılan Göze Çöp Batarmış :(

huorfefalas

Recommended Posts

öncelikle herkese merhabalar

birkaç ay önce aldığım raketimle geçen gün oynarken lanet bi çocuk yüzünden masanın kenarına çarptım ve lastiğin kenarından bir parça koptu çok kötü moralim bozuldu ne yapacağımı bilmiyorum bi akıl verin lütfen :uzgun: :uzgun: :(:

işte fotografları

img0203lv3.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/7349/img0205ni4.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siz dua edin tahtaya zarar gelmemiş ya onun bir kenarını vursaydınız dimi birde iyi yanından bakın ;):

Lastiğede yapcak şeyler çok fazla değil ya bol yapıştırcı kullanıp genleştirerek lastiğin kopan tarafını makas yardımıyla kesip düzelteceksiniz.Yada bilmiyorum başıma gelmeden pek fazla çözüm üretemiyorum şimdi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

solüyon sürüp kestiğinizde lastik genişlliyor ve etkisi geçtiğinde tekrar küçülüyor 3-4 kat solüyon sürüp lastiği keserseniz solüyonun etkisinin geçtiğinde çıkarttığınızda lastiğin küçülmüş olduğunu görürsünüz

umutsuz vaka diyorsunuz yani :uzgun:

eğer lastiği tekrar çıkartırsan küçüldüğünü göreceksin ama bu beni bir süre eder diyorsan bişi olmaz en azından 2.defa lastiği çıkartana kadar oynayabilirsin ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle herkese merhabalar

birkaç ay önce aldığım raketimle geçen gün oynarken lanet bi çocuk yüzünden masanın kenarına çarptım ve lastiğin kenarından bir parça koptu çok kötü moralim bozuldu ne yapacağımı bilmiyorum bi akıl verin lütfen :uzgun: :uzgun: :(:

işte fotografları

img0203lv3.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/7349/img0205ni4.jpg

Merhaba,

Bu problem edilecek bir şey değil. Kopan parça çok minik, gerçi arkadaşlar yukarıda belirtmiş ama, bende çözümünü söyleyeyim. Lastiğe 2-3 tabaka solüsyon sür, her sürüşten sonra lastiğin kurumasını bekle ondan sonra yapıştır, lastiğin uzadığını göreceksin, ondan sonra kopan parçaya kadar olan fazlalığı kes, sorun tamamen çözülecektir.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesme, aynen böyle oyna. Nazarlık olsun. Bunu uzatıp keseceksin sonra bir daha vurduğunda bu şekilde uzatmak pek olmaz. O yüzden bırak savaş yarasının izi dursun :)
öyle kalsın bence de ama istersen açıkta kalan süngeri pilot kalemle siyaha boya sırıtmaz en azından

ben de tam bunları diyecektim :lol:

bu arada g2fx lastikler süper ya, bugün 2 tarafını da denedim, hem fh hem bh alman iyi olmuş, süper seçim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkürler ya içimi rahatlattınız valla iyiki yazmışım buraya yoksa yenisi için para biriktirmeye başlamıştım :lol:

lastikle oynamamaya karar verdim yukarıda söylediğiniz gibi oda nazarlık olsun :)(oynamamaya derken yanlış anlaşılmasın kurcalamayacam anlamında :lol:

herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence tam tersi forehand oynarken topun oraya gelme olasılığı daha fazla. Backhand de kullanırsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Fh ve bh oynarken topun oraya gelme ihtimali çok düşük. Eğer zaten top oraya gelirse lastikte kopuk olmasada masayı tutturmak çok zor diye düşünüyorum.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence büyük bir sorun arz etmez sonuçta kenarda küçük bi yırtık eğer toplar oraya geliyorsa sorun rakette değil oyuncuda olmalı diye düşünürüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..