Jump to content
Masatenisi.org Forum

Iruirudan Ayakkabı Siparişi

Eroll

Recommended Posts

iruirudan asics marka ayakkabı almaya karar verdim. Yalnız kargo kısmını çözemedim.Sitede Türkiye 2A bölgesinde yer alıyor. Acaba ayakkabı için hangi gramajı seçmem gerekiyor? 500-1000-1500 gr ve üzeri seçenekler var. Kargo ücretleride bu ağırlıklara göre değişiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erol abi, ayakkabı ortalama 800-900 gr. olduğundan kargo ücretini 1000 gr. olarak seçmen gerekiyor bu durumda da 2800 yen yani 33 ytl. , yaklaşık asics gibi bir ayakkabı toplamda 100-130 ytl ye maloluyor.

Canberk, Asics türkiyede satılıyor fakat voleybol ve koşu ayakkabıları var. Onların fiyatı da 120 den aşağı değil.

İyi akşamlar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En son ayakkabıyı ben getirdim ve kargosunu 1.500 gr üzerinden kredi kartımdan çektiler ki, buda 3.600 yen ediyor. (totalde 180 liranın biraz altında bir fiyata maloldu.) Ayrıca benim ayağım 43,5 ama alırken 45 numara alacağım. Çünkü bana ilk gelen ayakkabı kalıp farkı sebebiyle yarım numara küçük geldi...

Birde eğer Asics arıyorsanız Eski Milli Takım Antrenörü Nazım Arpacı, Göztepe'deki Ali Fuat Cebesoy İlkokulunun oradaki dernekte satıyordu. Hala elinde varmı bilmem ama en azından Asics ayakkabının masa tenisi için üretilen modelini satıyor ve deneyip alacağın için beden sorunu da olmaz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..