Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardımınıza Ihtiyacım Var

Guest Paranoia

Recommended Posts

arkadaslar istanbul avrupa yakasında masa tenisi oynayabileceğim yerleri adresleriyle yazarak bu masatenisi aşığına yardım edermisiniz.şuan oturduğum mahallede bir okulun spor salonunda bir arkadasımla haftanın 4 yada 5 günü oynama imkanı bulabiliyorum ama farklı insanlarla ve daha kaliteli bi mekan da oynamak istiyorum.oynadığım yerdeki masa ve file çok çok kötü :) önerileriniz ve vericeğiniz bilgiler için şimdiden çok çok tşk ederim.

ayrıca okul takımında falan oynamışdım bi süre uzak kaldım ama kötü bir oyuncu olmadığımı düşünüyorum seviyemide belirlemek açısından acaba hangi mekanlarda masa tenisi oyuncularını görebilir ve izleyebilirim.hatta tanışıp biraz tavsiyelerini,fikirlerinide almak çok hoşuma gider.oturduğum semt sefaköy çok çok uzak olmadığı sürece gelebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar istanbul avrupa yakasında masa tenisi oynayabileceğim yerleri adresleriyle yazarak bu masatenisi aşığına yardım edermisiniz.şuan oturduğum mahallede bir okulun spor salonunda bir arkadasımla haftanın 4 yada 5 günü oynama imkanı bulabiliyorum ama farklı insanlarla ve daha kaliteli bi mekan da oynamak istiyorum.oynadığım yerdeki masa ve file çok çok kötü :) önerileriniz ve vericeğiniz bilgiler için şimdiden çok çok tşk ederim.

ayrıca okul takımında falan oynamışdım bi süre uzak kaldım ama kötü bir oyuncu olmadığımı düşünüyorum seviyemide belirlemek açısından acaba hangi mekanlarda masa tenisi oyuncularını görebilir ve izleyebilirim.hatta tanışıp biraz tavsiyelerini,fikirlerinide almak çok hoşuma gider.oturduğum semt sefaköy çok çok uzak olmadığı sürece gelebilirim.

oynayacak yerler bölümünde bulabilirsin.

avrupa yakasında 3 yer var:

levent yasaka spor okulu: şişli terakki lisesi spor salonunda hafta sonları

okmeydanı ito spor salounu:akşam 5 ten sonra ve hafta sonları

zeytinburnu ups spor salonu: pazartesi-çarşamba-cumartesi günleri

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...

konu açılalı 5 yılı geçmiş ama olsun belki bi partner bulurum umudu ile burayada yazıyorum...

Sefaköy de Masa tenisi oynamak isteyen arkadaş varsa hafta sonları yada hafta içi 1-2 akşam katılabilirim.
Orta düzey bir oyuncuyum, bir çok antrenmanda partner olarak eşlik edebilirim.

Yer olarak benim bildiğim sefaköy yüzme havuzu var yakınlarda veya mekan olarak başka yer varsa eşlik edebilirim.

Oynamak isteyen arkadaşlar için irtibat numaram: 0507 704 6230

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..