Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dipper

Guest p.pardus

Recommended Posts

Ben yakın zamanda çin lastiği sipariş etmeyi düşünüyorum bh için tnt nasıldır?? Bh'den atak ve topspin yapmayı severim. Fh için iyi spinli ama çok da yavaş olmayan bir DHS lastik arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir lastik var mıdır??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben yakın zamanda çin lastiği sipariş etmeyi düşünüyorum bh için tnt nasıldır?? Bh'den atak ve topspin yapmayı severim. Fh için iyi spinli ama çok da yavaş olmayan bir DHS lastik arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir lastik var mıdır??

Tnt kontollü bir lastiktir.bh atak ve topspin yapacaksan tnt yavaş gelir. madem çin alacaksın bh için friendship higherIII fh için de fasterIII yada focusIII tavsiye olunur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

illa ki dhs istiyorsan bi şey diyemem.ama backhand için focus III bence iyi bir tercih olur.ben kullanmadım ama g555 in de bh de iyi olduğunu ve bunun için üretildiğini söylüyorlardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

illa ki dhs istiyorsan bi şey diyemem.ama backhand için focus III bence iyi bir tercih olur.ben kullanmadım ama g555 in de bh de iyi olduğunu ve bunun için üretildiğini söylüyorlardı.

Sevgili hurricane2.Bir kaç gündür dikkat ediyorum,hep eski ve güncelliğini kaybetmiş konulara mesaj yazmaktasınız.Tamam belki bazı konular günümüzde tekrar güncel olabilecek,tekrardan tartışılmaya değecek konular.Ama bu konu geçerliliğini çoktan yitirmiş bir konu.Şu an tavsiyede bulunduğunuz arkadaş çoktan lastiklerini almış,hatta rakedini eskitmiş durumda.Konulara mesaj yazarken ,en son mesajın tarihine bakarak mesaj atarsak daha iyi olur sanırım.Tabi bu benim kendi fikrim.Sadece belirtmek istedim.

Saygılar... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..