Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketlerimizin özeliklerini Ve Iyi Yönlerini Anlatalım.

Guest koray172

Recommended Posts

Benim raketim Hao tahta üzerine plasma 430 lastikler. Tahta oldukça dengeli ve hızlı. Plasma lastikler biraz fazla atıyor, hızlı, dinamik ve dengeli. Kontrollü. Şutlarınız rahat. Hem BH, hemde FH de kullanılabilir. Spin miktarı Hurricane 3 'e göre daha az, sadece idare eder denilebilir.

Üst düzey oyunculardan çok benim gibi oyununu geliştirmeye çalışan ve atak oynayan oyuncular için ideal. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahtam stiga optimum sync: hafif bir tahta. lifleri biraz çabuk tahtadan ayrılıyor. hızı ve kontrolü iyi. dediğim gibi tek eksisi liflerini atması. siyah olması karizmatik yapıyor. sap şekli legend olduğu için elime de güzel oturuyor. fiyat performans olarak düşününce çok iyi.

lastiklerim friendship 729 geospin tacky 1.8mm: tanju vatansever abimin tavsiyesi üzerine aldığım lastikler çin lastiği özelliklerini taşıyor. kesme, blok ve şutları iyi. ben spin çekebilen biri olmamama rağmen denediğimde yüzümü kızartmıyor. 1.8mm olmasına rağmen hızı da fena değil. 2 iyi oyuncunun lastiklerin atışı ile ilgili yaptığı yorum değişik bir atışı olduğu. toplar genelde rakip tarafta beyaz çizgiye yakın yerlere düşüyor. topu masa dışına atmakta zorlandığımı söyleyebilirim. bu lastikler bana sriver fx 1.9 dan daha verimli geldi. tabi oyun stilime uyduğu için olabilir.

imzamdaki kombinasyonu bütün olarak yorumlarsam hafif, kontrollü ve idare edecek kadar hızlı. oyun stilime en uygun kombinasyon şimdiye kadar kullandığım kombinasyonların içindeki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raketim imzamda.Tahtam fazla hızlı değil ama kontrolü güzel.Forhandimde Tackifire c kullanıyorum, yapışkan ve güzel spin üretiyor , buna rağmen fazla hızlı olmaması eksi bir özelllik gibi gözükse de kontrolü elden bırakmamanızı sağlıyor.Backhanddde andro rocket var, high tension bir lastik ve çok hızlı.Süngeri yumuşak olduğu için spin de tatmin edici.Backhandime atılan yüksek toplarda çok işime yarıyor :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..