Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liseler Arası Turnuvada Yaş Sınırı

Guest radophis

Recommended Posts

herkese selamlar...

bu sene 90 doğumlular liselerarası turnuvada oynayamadı.acaba 91 doğumlular seneye oynayabilecek mi?konştuğum kişiler 91 doğumluların oynayabileceğini söyledi ama hala kesin bir bilgim yok.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese selamlar...

bu sene 90 doğumlular liselerarası turnuvada oynayamadı.acaba 91 doğumlular seneye oynayabilecek mi?konştuğum kişiler 91 doğumluların oynayabileceğini söyledi ama hala kesin bir bilgim yok.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Seneye 91 liler oynuyor ondan sonraki sene 91 liler oynayamıyor.Her iki senede bir yaş düşüyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 senede bir dünya şampiyonası olduğu icin bu sene 90 lılar oynayamadı seneye 91 liler oyniyacak fakat diger sene de dünya şampiyonası olacagından 92 liler oynayamiyacak diye biliyorum

Evet aynen dediğiniz gibi önümüzde ki senede 91 doğumlu olanlar oynayabilecek ama ondan sonraki sene 92 doğumlular oynayamayacak. Sebebide liseler arası dünya şampiyonası ve ISF...

Bu arada lisenin 4 yıl olması yaş konusuna bir esneklik getirmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet aynen dediğiniz gibi önümüzde ki senede 91 doğumlu olanlar oynayabilecek ama ondan sonraki sene 92 doğumlular oynayamayacak. Sebebide liseler arası dünya şampiyonası ve ISF...

Bu arada lisenin 4 yıl olması yaş konusuna bir esneklik getirmiyor.

:)Şimdi ben 92 liyim ve lise 2 deyim Lise 4 te oynayamayacakmıyım:(:(:(

İyi Günler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

acaba bu liseler arası turnuvalar nasıl oluyor nerelere başvurmak gerekiyor tarihleri nelerdir

Liseler arası turnuva her yıl düzenlenir önce ilde sonra da ilçede ilde düzenlenen turnuvada birinci olan lise türkiye liseler arası Şampiyonaya katılmaya hak kazanır.(tabi bu bazı büyük illerde değşiyor 2 veya 3 takımla katılan illermizde var)

İyi Günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

peki bu sene kontenjanlar hakkında bilgisi olan var mı?geçen sene istanbul'da ilk 2 gitmişti,biz 3. olduğumuz için eve yollanmıştık..bu sene türkiye şampiyonası'nda 1. olanlar istanbuldan çıktığı için kontenjanda bir değişme olur mu sizce??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 months later...
MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

KATEGORİ YAŞ GRUPLARI

KÜÇÜKLER (1997-1998-1999) KIZ-ERKEK 01-04 HAZİRAN 2009 KIRŞEHİR

YILDIZLAR (1995-1996) KIZ-ERKEK 25-28 MART 2009 SAKARYA

GENÇLER (1991-1992-1993-1994) KIZ-ERKEK 23-26 ARALIK 2008 AKSARAY

hocam merhaba,

2 sorum var,

1- 2000 ve 2001 doğumlu sporcularım var, onlar bu sene müsabakalara çıkamıyor mu?

2- Küçükler kategorisinde maçlar nasıl yapılıyor? A B Çift B A mı ? A B C B A mı ?

Yani çiftler müsabakası yapılıyor mu MEB organizsayonlarında?

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam merhaba,

2 sorum var,

1- 2000 ve 2001 doğumlu sporcularım var, onlar bu sene müsabakalara çıkamıyor mu?

2- Küçükler kategorisinde maçlar nasıl yapılıyor? A B Çift B A mı ? A B C B A mı ?

Yani çiftler müsabakası yapılıyor mu MEB organizsayonlarında?

Teşekkürler..

Hocam merhaba,

1-2000-2001 doğumlu sporcular küçükler katagorisine katılamıyor diye biliyorum. Ama siz yinede aşağıdaki linki bir inceleyin..

http://obesid.meb.gov.tr/2008_2009SPORFAAL...aciklamalar.doc

Burada '' 2000-2001-2002 doğumlu minikler kategorisindeki öğrenciler için mahallinde şenlik şeklinde organizasyonlar düzenlenecektir.'' diye bir ibare var..

Yukarıdaki genel açıklamaları bir okuyun yardımcı olacaktır.

Ayrıca http://obesid.meb.gov.tr/ herzaman takip etmekte yarar var.

Yada en güzeli bulunduğunuz ilin Milli eğitim spor izcilik bölümünden bilgi alın.

2- MEB yarışmalarında çiftler maçı yapılmıyor. Sade sizin de dediğiniz gibi

A-----------X

B-----------Y

C-----------Z

A----------Y

B----------X

5 set üzerinden alınmış 3 set olarak oynanıyor.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar benim üç çocuğum var üçüde masa tenisi ile ilgileniyor birazınıda ben öğrettim onlara onlara takımlara alırlarmı nasıl olacak bi bilgisi olan varsa yaza bilirmi

Çocuklarınızın Okulunda masa tenisi faliyeti yapılıyormu diye, beden eğitimi öğretmeniyle bir görüşün?

Eğer okullar arası yarışmalara katılıyorlarsa, takım seçmeleri yapılmış mı? yada yapılacak mı? diye bilgi alırsınız..

Masa tenisi ile ilgli bir çalışma yapılmıyorsa en azından çocuklarınızın bu sporla ilgilendiğini ve iyi bir takım çıkabileceğini söylersiniz. Ayrıca masa tenisi branşı ile ilgili çalışma yapılması için baskı da yapabilirsiniz..

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 54 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..