Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gururlandım

Remzi Sarioglu

Recommended Posts

İstanbul'da çalıştırdığım 10 yaşlarında olan, Eren Can'ın annesi Dr.Çiğdem hanım aradı. Dr.Çiğdem hanımın tayini 2 yıl önce Aydın'a çıktı ve oraya yerleştiler. Bu sene Aydın ilkokullar arası masa tenisi turnuvalarında Eren Can'ın takımı Aydın Birincisi ve Türkiye İlkokullar arası masa tenisi turnuvasında ise Türkiye Dördüncüsü olmuşlar. Benim çok emeğim olduğunu ve bundan dolayı sonsuz teşekkürlerini ilettiler. Bir kere daha gururlandım. Eren Can'a teşekkür ediyor ve başarılarının devamı diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle verdiğiniz emeklerin karşılığını yaptığı derecelerle süsleyen Eren Can'ın gözlerinden öpüyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca genç bir fidanın kökleri sağlam bir ağaç haline dönüşmesi için yol gösterici güneşi olan Remzi Hocamızı da ayrıca kutluyorum.

Ülkemizin karşılık beklemeden bu işlere soyunan ve yetiştirdiği sporcularla bizleri kıskandıran, yetenekli ve azimli antrenörlere her zaman ihtiyacı var.

İnşallah yeni yetişen antrenörlerde sizin izinizden giderek yaydığınız ışık gibi her yeri aydınlatmayı başarırlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'da çalıştırdığım 10 yaşlarında olan, Eren Can'ın annesi Dr.Çiğdem hanım aradı. Dr.Çiğdem hanımın tayini 2 yıl önce Aydın'a çıktı ve oraya yerleştiler. Bu sene Aydın ilkokullar arası masa tenisi turnuvalarında Eren Can'ın takımı Aydın Birincisi ve Türkiye İlkokullar arası masa tenisi turnuvasında ise Türkiye Dördüncüsü olmuşlar. Benim çok emeğim olduğunu ve bundan dolayı sonsuz teşekkürlerini ilettiler. Bir kere daha gururlandım. Eren Can'a teşekkür ediyor ve başarılarının devamı diliyorum.

hocam sizi kutluyorum ve bu mutluluğu emek sarfeden herkesin yaşamasını diliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..