Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nasıl Bir Raket Kullanmalıyım

Guest Hebiloğlu

Recommended Posts

arkadaşlar siteye daha yeni üye oldum.masa tenisini zevkle oynayan fakat hiç bir bilgisi olmayan bir amatörüm.açıkçası bütün raket ler aynı özellikte sanırdım. devamlı bulunduğum ortamlarda değişik raketlerle oynadığım için bazen başarılı bazende olabildiğince kötü oynardım. şu bir hafta içerisinde ekndimi ekipman ve oyun tarzı konusunda geliştirmeye karar verdim.en azından bilinçlenmeye. internettten turnuvaları izledim.vuruş tekniklerini özellikle bilgisayarıma kaydettim.lastik konusunda bilgiler topladım. ama içine girdikçe cahilliğim ,oyun tarzımı , hagi uruşlarda daha başarılı olduğumu, nasıl bir raket kullanmam gerektiğini dahi kavrayamaz oldum.solak bir oyuncuyum. sola gelen bütün toplara atak vuruş yapabiliyorum. sağıma gelen toplarda ise atak vuruş yapabilmeme rağmen topu masaya düşüremüyorum. bu sebeple savunmada oynamaya çalışıyorum.

Arkadaşlarbu cahilde nereden çıktı demeyin, öğrenebilirim.Çünkü öğretmenim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..