Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly 7000 Zoran Primorac

Guest xxMaD

Recommended Posts

Kombi düşünmüyor musun?

İstersen eski konulara bir göz at :fildir:

http://www.masatenisi.org/forums/index.php...149&hl=7000

http://www.masatenisi.org/forums/index.php...655&hl=7000

http://www.masatenisi.org/forums/index.php...747&hl=7000

http://www.masatenisi.org/forums/index.php...851&hl=7000

http://www.masatenisi.org/forums/index.php...941&hl=7000

Daha fazlası için sağ üstteki "arama" kısmına 7000 yazıp aratabilirsin. Eski konularda bulabilirsin birçok bilgiyi. :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende 2 tane var babam almış hiç beğenmedik bu sefer de 2 tane werner schlager edition aldı. İkisinin arasında kıyaslama yaparsam werner schlager daha makul gözüküyor bana. Bu da ayrı bir alternatif olabilir sizin için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar

primorac 7000 bir arkadaşım internetten 82ytl ye aldı memnun ama interneti birazda araştırınca 62 ytl yede bulduk.(fast-spin.com da)

oyun stiline göre kombinasyon yaptırabilirsin.(dhs yada 729 marka 100 ytl civarı tutar.)diğer markalar biraz daha pahalıdır.

ama hangi masa tenisi hocasına sorsan sana hazır raket tavsiye etmez.

iyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyun tarzım ofansif fazlasıyla iyi forhand im var ama backhandimi birazdaha gelistirmem gerekiyor genelde bakhand ile savunmam daha iyi bunları baz alarak bi raket tavsiye ederseniz sewinirim.bu arada daha önce hep hazır raket kullandım!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyun tarzım ofansif fazlasıyla iyi forhand im var ama backhandimi birazdaha gelistirmem gerekiyor genelde bakhand ile savunmam daha iyi bunları baz alarak bi raket tavsiye ederseniz sewinirim.bu arada daha önce hep hazır raket kullandım!

ben ucuzlugundan dolayıda kendi tahtamı herkese tavsiye ediyorum off olarak yazmasına ragmen tahtada cok hızlı bir tahta değil kontrolü gayet iyi kısa bloklar yaparken zorluk çekmememden söylüyorum.... lastik alırken süngeri ve yüzeyi yumuşak yada orta sertlikte 1.8 gibi bi kalınlıkta sorun olmaz tahminim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=3956 bu adreste bi arkadaşımız raketini satıyormuş istersen ona bak bi, istemezsen satılıkları bi dolaş büyüklerimize sor. sıfır olsun dersen herhangi bi off- tahtanın(arkadaşımızın 729 bomb tahtası çok iyi o fityata) üstüne forhand 2.0-2.1(dipper olabilir abilerimiz o lastiği çok öneriyorlar), backhand 1.8-1.9(dipper2 olabilir) yumuşak süngerli yumuşak üst yüzeyli bi lastik tak oyna derim. (90 ytl tutar)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

merhaba arkadaslar acil yardıma ıhtıyacım var arkadasım ıcın raket almak ıstıyorum kendısı ıyı oyuncu türkiye sampıyonalarında derece almıs biri..su an sadece hobı olarak fırsat buldukca oynuyor..kuzenım butterfly 7000 zoran prımorac almamı soyledı ama bu konularda hıcbır fıkrım yok..sızce alsam lastıgı oynayıs tarzına gore kendısı secse mantıklı bır karar olur mu?gercekten bu oyuna bayılan bır ınsanın hayır dıyemeyecegı bır raket ıstıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar acil yardıma ıhtıyacım var arkadasım ıcın raket almak ıstıyorum kendısı ıyı oyuncu türkiye sampıyonalarında derece almıs biri..su an sadece hobı olarak fırsat buldukca oynuyor..kuzenım butterfly 7000 zoran prımorac almamı soyledı ama bu konularda hıcbır fıkrım yok..sızce alsam lastıgı oynayıs tarzına gore kendısı secse mantıklı bır karar olur mu?gercekten bu oyuna bayılan bır ınsanın hayır dıyemeyecegı bır raket ıstıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım

Başkası için raket almak riskli bir iş. Hoşuna gitmeme olasılığı büyük. Eskiden derece yapmış iyi bir oyuncuysa arkadaşınız, primorac 7000 gibi hazır raketleri kalite açısından çok yetersiz bulacaktır ama hediyeniz yine de hoşuna gidebilir sırf düşündüğünüz için. Eğer ben bir tahta hediye edeyim lastikleri kendisi seçsin derseniz onda da risk var. Tahtanın sapı eline uymayabilir, oyun karakteristiği kendisine uymaz, ağır gelir, hafif gelir... Bu işler, oyuncunun kendisinin karar vermesi gereken teferruatlı işler. İlla raket alacaksanız alışveriş edeceğiniz yerle ürün değiştirme konusunu mutlaka görüşün. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir arkadaş dipper ve dipper2 lastik önermiş. Bu lastikleri kazara almış ve kullanmış biri olarak söylüyorum, eğer arada bir spin çekerim diyorsanız kesinlikle almayın. Belki savunma için iyi olabilir, spin ve kesme için beş para etmez. Ben dipperları atıp yerine 729 lastik aldım.

Birde fast spin de primorac 7000 raketin 62 ytl olduğu söylenmiş. Dikkatinizi çekerim, stoklarında olmayan bir ürün. Bence stokta olmayan ürün için fiyat konmamalı, yanlış yönlendirmeye sebebiyet verebilir.

Sizin Dipper lastik hakkındaki değerlendirmenizde Yanlış yönlendirmelereeee sebebiyet verebilir..::

Kaç saat oynayıpta bu yorumu yazdın bilemiyorum.. ?? Ama çok yanlış yada eksik bilgiler verdiğinizi söyleyebilirim..!!!!

Bende bir çok arkadaş gibi bu lastiği kullandım fakat denemedim uzun zaman kullandımmm.. Bir lastiği kullanmakla denemek arasında çok fark olduğunu bilmemizde yarar var..

Sriver Lastiğe çok benzeyen bir lastikk.. Spin - blok ve hız bakımında iyi bir Lastik olduğunu ( özellikle yeni başlayanlar için )sadece ben değil bir çok arkadaş söylemişti.

Eğer siz yapışkan yüzeyli lastiklerle spin yapmaya alışmışsanız sadece bu lastik değil bir çok avrupa lastikte size garip ve kötü gelecektir.

Yorum yaparken lastik bana uymadı deseydiniz bence daha iyi olacakmış.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başkası için raket almak riskli bir iş. Hoşuna gitmeme olasılığı büyük. Eskiden derece yapmış iyi bir oyuncuysa arkadaşınız, primorac 7000 gibi hazır raketleri kalite açısından çok yetersiz bulacaktır ama hediyeniz yine de hoşuna gidebilir sırf düşündüğünüz için. Eğer ben bir tahta hediye edeyim lastikleri kendisi seçsin derseniz onda da risk var. Tahtanın sapı eline uymayabilir, oyun karakteristiği kendisine uymaz, ağır gelir, hafif gelir... Bu işler, oyuncunun kendisinin karar vermesi gereken teferruatlı işler. İlla raket alacaksanız alışveriş edeceğiniz yerle ürün değiştirme konusunu mutlaka görüşün. Kolay gelsin.

tesekkur ederım yorumlarınız ıcın bu markayı eskı mıllı takım hocalarından bırı onermıs kuzenımı benım de bılgım olmayınca otomatıkman ınsana ıyıdır gıbı gelıyor..bu ıcın raket almaya ve bu foruma gırene kadar bu kdr zor olcagını tahmın bıle etmıyordum..su an cok kararsız kaldım ne yapmam gerektıgıne daır..ustelık ızmırde nerden bulacagım konusu da tam bır belırsızlık forumda kısı adları ve bıreysell tel noları verılmıs hali hazırda bır dukkan gorulmeyınce aramak ıstemedım ustelık buldugum kısının profesyonellık derecesını de bılemıcegımden yanlıs bısı almıs olmam umarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...
  • 2 months later...

bende aynı raketi almayı düşüyordum butlefly primorac 7000 kombo raket ne alabilirim 150 ye kadar çıkabilirim.

oyun tarzım saldırıyı seviyorum saldırısı yüksek olsun toplara isteğim gibi yön verebileceğim spinli bir raket istiyorum.

önerileriniz??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..