Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Neden Bu Kadar Sakin Hk.

sdolar57

Recommended Posts

Herkese merhabalar sevgili dostlar,

Forum neden bu kadar sakin, yazısını okuyunca bencillik yaptığımı ve kolaycılığa kaçtığımı fark ettim. Ben (Sdolar57) nick ile 6 ay evvel foruma üye oldum. Ve emekli olmam sebebi ile günde 1-2 saatimi yorumları okuyarak geçiriyorum.Çoğu defa aktif olarak katılıp, ben de düşüncelerimi yazmak, tecrübelerimi paylaşmak istedim, fakat arada bir gördüğüm seviyesiz tartışmalardan hevesim kırıldı. Aslında çok seviyeli ve kıskanıp forumun ortasına atlayacağım çok güzel şeyler de vardı. Bunlar arasında Bursa Bandırma buluşması paraoil araştırmaları çok hoşuma gitti.Oysa ki şimdi yine gereksiz tartışmaların içine girildi. Forum da her fikre ve yazıya yer olabileceği, ve hoşgörüyle karşılanabileceği kanısındayım. Ben maalesef masa tenisine geç başlamış fakat son 15 senemi geceleri rüyamda bile masa tenisi oynayarak geçirmekteyim. Oyun tarzım defans ağırlıklı, fakat rakibe hata yaptırıp atak yapmayı severim. Oynadığım tahtaları kendim yaparım (Balsa ağırlıklı). Bu konuda oldukça deneyimliyim Arkadaşlarım tarafından anti lastiği iyi kullandığım söylenir. Anti ile atak yapılmadığı için hem bh.den hem fh. den, hem defans, hem atak yaparım, raketi çok iyi çevirerek oynarım. Haftanın 3 veya 4 günü en az 3' er saat olmak üzere masa tenisi oynar, fırsat bulduğum bütün turnuvalara katılırım. 7 senedir Göztepe Veteran Derneğine üyeyim. böyle imkanı olan herkese tavsiye ederim. Foruma İstanbul'dan katılan hemen hemen herkesi tanıyorum, onlarda mutlaka beni tanıyorlardır.Forumdaki yazışmaların daha seviyeli ve saygılı olması için foruma katılan arkadaşların, kısa özgeçmişlerini ve yaşlarını belirtmeleri iyi olur kanısındayım. Yazımın epeyce uzadığının farkındayım fakat geçen 6 ayın acısını çıkarttım.

Herkese sevgiler saygılar ...

Tahta: Made by Sedat

Butterfly süper anti 1,5

Friendship 729 süper FX 1,5

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sedat abi Merhabalar ;

Rica etsem raketinin bir resmini buraya koyabilirmisin ??

Gerçekten merak ettim. Bu arada göztepede 5 grupta mehmet abi yi tanıyormusun lütfen tanıdığını söyle :)

Saygılar ..

sevgili kaan sen fb veterandan bahsediyorsun.orda birinci gruptaydım düştüm,zannedersem beşinci grupta forumdan hakan kırık beyi tanıyorum mehmet beyi görsem muhakkak tanırım.bu arada benim devamlı gittiğim dernek örnek mahallesi ali fuat cebesoy spor salonu raketimin resimlerini birazdan gönderirim selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili kaan sen fb veterandan bahsediyorsun.orda birinci gruptaydım düştüm,zannedersem beşinci grupta forumdan hakan kırık beyi tanıyorum mehmet beyi görsem muhakkak tanırım.bu arada benim devamlı gittiğim dernek örnek mahallesi ali fuat cebesoy spor salonu raketimin resimlerini birazdan gönderirim selamlar.

Merhaba Sedat bey,

umarım iyisinizdir. Örnek mahallesine yakın olmama rağmen bir türlü gelemedim oraya. Kısmetse bir Cumartesi gelmek istiyorum, üyelik şartı var mı yoksa günlük gelebiliyor muyuz? Herhalde heryer gibi günlüğü 10 YTL diye tahmin ediyorum.

Ben 5. gruptaydım Fenerbahçe'de (4'e yükseldim), Mehmet bey yoktu bizim grupta. En yakın 6. grupta Mehmet KARAHAN vardı. Bir de Süper grupta oynayan Mehmet YILIK bey var tanınmış oyuncu olarak.

Tahtaları kendim yaparım derken neyi kastettiniz? Malzemeyi alıp bir marangoza mı yaptırıyorsunuz yoksa tamamen size mi ait üretim? Ayrıca bunu yapmanızın sebebini de öğrenebilir miyim? Daha iyi mi oluyor kalite açısından?

Bu arada yaş, özgeçmiş ve özellikle fotoğraf bilgilerinin foruma eklenmesi bence de çok isabetli bir düzenleme olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sedat abi Merhabalar ;

Rica etsem raketinin bir resmini buraya koyabilirmisin ??

Gerçekten merak ettim. Bu arada göztepede 5 grupta mehmet abi yi tanıyormusun lütfen tanıdığını söyle :)

Saygılar ..

Raketlerimin resimleri de bunlar .. 1 tanesi yapım aşamasında,tesviye edilmeyi bekliyor..

28032008001ls3.th.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Sedat bey,

umarım iyisinizdir. Örnek mahallesine yakın olmama rağmen bir türlü gelemedim oraya. Kısmetse bir Cumartesi gelmek istiyorum, üyelik şartı var mı yoksa günlük gelebiliyor muyuz? Herhalde heryer gibi günlüğü 10 YTL diye tahmin ediyorum.

Ben 5. gruptaydım Fenerbahçe'de (4'e yükseldim), Mehmet bey yoktu bizim grupta. En yakın 6. grupta Mehmet KARAHAN vardı. Bir de Süper grupta oynayan Mehmet YILIK bey var tanınmış oyuncu olarak.

Tahtaları kendim yaparım derken neyi kastettiniz? Malzemeyi alıp bir marangoza mı yaptırıyorsunuz yoksa tamamen size mi ait üretim? Ayrıca bunu yapmanızın sebebini de öğrenebilir miyim? Daha iyi mi oluyor kalite açısından?

Bu arada yaş, özgeçmiş ve özellikle fotoğraf bilgilerinin foruma eklenmesi bence de çok isabetli bir düzenleme olur.

Teşekkürler Hakan Bey gayet iyiyim.Örnek Mahallesinde Cumartesi 2,30-3,00 gibi ordayım.Mutlaka beklerim.Üye olmaya gerek yok, günübirlik gelebilirsiniz.Ücret konusunu 1-2 seferlik idare edebiliyoruz.(Misafir kontenjanından)

Sizle 1-2 sefer antreman yaptık zaten Haydarpaşa veteran ve Fb veteranda.Tahtaları tamamen hobi amaçlı yapıyorum.Baştan sona kadar herşeyini kendim yapıyorum.Kendi yaptığım tahtayla oynamaktan daha büyük zevk alıyorum.

Cumartesi saat size uymadıysa ben size uyabilirim.Görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Hakan Bey gayet iyiyim.Örnek Mahallesinde Cumartesi 2,30-3,00 gibi ordayım.Mutlaka beklerim.Üye olmaya gerek yok, günübirlik gelebilirsiniz.Ücret konusunu 1-2 seferlik idare edebiliyoruz.(Misafir kontenjanından)

Sizle 1-2 sefer antreman yaptık zaten Haydarpaşa veteran ve Fb veteranda.Tahtaları tamamen hobi amaçlı yapıyorum.Baştan sona kadar herşeyini kendim yapıyorum.Kendi yaptığım tahtayla oynamaktan daha büyük zevk alıyorum.

Cumartesi saat size uymadıysa ben size uyabilirim.Görüşmek üzere..

Tabiiki biliyorum sizinle yaptığımız antremanları. En büyük kabusum zaten anti lastiklerdir (fazla anti tecrübem olmadığından herhalde). En çok da size karşı zorlanıyorum zannedersem.

Cumartesi saati uygun bana da. Ücret konunusunu o zaman orada konuşuruz. En azından benim komşuya (İlker'e) misafir kontenjanı veya öğrenci indirimi uygulayabilirsek seviniriz tabiki. Fakat bu C.tesi Okmeydanı turnuvası var diye biliyorum. Sizi en son bir önceki turnuvada orada görmüştüm. Bu sefer gitmiyor musunuz? (yol , vesait sebebiyle ben gitmeyeceğim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..