Jump to content
Masatenisi.org Forum

2008 Avrupa Top 12 Final Maçı

Guest Tanju Cansever

Recommended Posts

Guest Tanju Cansever
tanju abi siteye erişilemiyor bir bak istersen.

Ben şu anda indiriyorum. Bilgisayarında ağ bağlantılarında DNS ayarlarında ufak bir değişiklik ve megaupload toolbar yüklemesi ile sen de sorunsuzca siteye erişebilirsin. Bunun nasıl yapılacağını önceki konularda ayrıntılı olarak açıklamıştım. Kolay gelsin... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Tekrar açıklıyorum:

Ağ bağlantılarım klasörünü aç, ağ bağlantılarını görüntüle dedikten sonra yerel ağ bağlantısı simgesine sağ tıkla, özellikleri seç. Burada internet iletişim kuralları (TCP/IP) seç ve özellikler butonuna tıkla. Açılan pencerede yapman gereken şudur: DNS sunucu adreslerini sırasıyla 4-2-2-1 ve 4-2-2-2 olarak değiştir, tamam diyerek çık. Hepsi bu kadar.

Son olarak adres satırına www.megaupload.com yaz ve açılan megaupload sitesinde sağ üstte görülen ikonlardan ortadaki monitor simgesine tıkla. Megaupload toolbar'ı yükle ve kur. Artık girersin merak etme.. Haa, iki indirme arasında bayaa bi beklemen gerekir onu söyliim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteye erisim mahkeme karari ile engellenmistir diyor.

Tekrar açıklıyorum:

Ağ bağlantılarım klasörünü aç, ağ bağlantılarını görüntüle dedikten sonra yerel ağ bağlantısı simgesine sağ tıkla, özellikleri seç. Burada internet iletişim kuralları (TCP/IP) seç ve özellikler butonuna tıkla. Açılan pencerede yapman gereken şudur: DNS sunucu adreslerini sırasıyla 4-2-2-1 ve 4-2-2-2 olarak değiştir, tamam diyerek çık. Hepsi bu kadar.

Son olarak adres satırına www.megaupload.com yaz ve açılan megaupload sitesinde sağ üstte görülen ikonlardan ortadaki monitor simgesine tıkla. Megaupload toolbar'ı yükle ve kur. Artık girersin merak etme.. Haa, iki indirme arasında bayaa bi beklemen gerekir onu söyliim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Az önce videoyu seyrettim. Dvd kalitesinde deyince 720x576 çözünürlük sanmıştım ama aslında 640x480 piksel çözünürlükte imiş. Toplam boyutu 761 mb. Ama yine de kaliteli görüntü var ve maç çok çekişmeli geçiyor. Kamera çok başarılı, kendimi salonda gibi hissettim. Her bakımdan öğretici bir video. Zaman zaman kameraya takılan ve salonda bekleyen sarı renkli bir Porsche ise herhalde maçın galibine verilecekti. Bu yüzden maç bittiğinde Samsonov çok üzgün görünüyordu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar ılk dosyayı ındırdıkten sonra beklememek ıcın modemınızı kapayıp acınız....bu işlemi yaptıgınızda dosyaları ındırırken dosyalar arasında beklemek zorunda kalmazsınız...kısaca ilk part ı indirin sonra modemi kapayıp acın ikinci partı indirin modemi kapayıp acın ucuncu partı indirin...kolay gelsin..bende ne zamadır bu dvd lerden arıyorum...dvd ler ıcın cok tskler gercekten mukemmel..tanju cansever ve diger uyelerden yeni videolar beklıyoruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
arkadaslar ılk dosyayı ındırdıkten sonra beklememek ıcın modemınızı kapayıp acınız....bu işlemi yaptıgınızda dosyaları ındırırken dosyalar arasında beklemek zorunda kalmazsınız...kısaca ilk part ı indirin sonra modemi kapayıp acın ikinci partı indirin modemi kapayıp acın ucuncu partı indirin...kolay gelsin..bende ne zamadır bu dvd lerden arıyorum...dvd ler ıcın cok tskler gercekten mukemmel..tanju cansever ve diger uyelerden yeni videolar beklıyoruz...

Merhaba Monostatik,

Modemi kapatıp açmak yani reset yapmak yeterli olmaz. Siteler bunu bildiği için download esnasında bilgisayarımıza "cookies" (çerez) yüklüyor ve bu sayede bizi tanıyorlar. Ayrıca IP adresimizi belirliyorlar. Şimdi size aşağıda linkini vereceğim programı (4.65 mb) indirirseniz bu program sayesinde hiç beklemeden her türlü siteden istediğiniz kadar download yapabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/101939076/IP.exe.html

nasıl kullanılır?

1. Önce modeminizi resetleyiniz.

2. IP.exe programına çift tıklayıp açılan programda "delcookies" ve "renew ip" butonlarına basınız. İşlem tamamlandığında programı kapatabilirsiniz. Hepsi bu kadar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Tanju Bey;

Ben pek anlayamadım durumu :huh:

"Renew ip" anladığıma göre ip değiştiriyor, o zaman modemi neden resetliyoruz?

Cookie silme işleminin İE internet seçeneklerinden tanımlama bilgisi silmeye üstünlüğü var mı, aynı işi mi yapıyor?

Program tüm tanımlama bilgilerini mi siliyor, yoksa istediğimiz sitelerin bilgilerini mi siliyor?

Bilgi verebilir misiniz? :acaba:

Sevgili Lobianco, bu sorularına "üzümünü ye, bağını sorma" atasözü ile yanıt vermek istiyorum... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..