Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balsa Carbon X5-micheal Maze Arylate Tahta Karsılastırması? Hakkında

Recommended Posts

arkadaslar butterfly ın butun tahtalarını arastırdım ve fiyat ve kalıte acısından en uygun balsa carbon x5 i buldum...fakat bu tahtanın cok fazla tutulmadıgını goruyorum...ozellık olarak

hız=9

kontrol=8.5

agırlık= 85 gr

fiyat = 90 ytl verilmis... ama baska bir begendıgım tahta olarak micheal maze arylate var onu ozellıklerı de

hız=8+

kontrol=8

agırlık=85 gr

fiyat=150 ytl

bu durum acayıbıme gıttı...x5 özellik daha iyi ama micheal maze arylate daha pahalı!!!...hemde cok buyuk fiyat farkı var...

balsa carbon x5 i kullanan veya bilgisi olan arkadaslardan tahtanın omru,kullanımı,kalitesi, hangi lastigin veya lastiklerin uygun oldugu acısından yorumlar beklıyorum...bu ozellıklerıne ragmen neden dıger tahtalara gore daha ucuz oldugunu acıklayacak arkadaslar olursa cok sevinirim...tskrler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar butterfly ın butun tahtalarını arastırdım ve fiyat ve kalıte acısından en uygun balsa carbon x5 i buldum...fakat bu tahtanın cok fazla tutulmadıgını goruyorum...ozellık olarak

hız=9

kontrol=8.5

agırlık= 85 gr

fiyat = 90 ytl verilmis... ama baska bir begendıgım tahta olarak micheal maze arylate var onu ozellıklerı de

hız=8+

kontrol=8

agırlık=85 gr

fiyat=150 ytl

bu durum acayıbıme gıttı...x5 özellik daha iyi ama micheal maze arylate daha pahalı!!!...hemde cok buyuk fiyat farkı var...

balsa carbon x5 i kullanan veya bilgisi olan arkadaslardan tahtanın omru,kullanımı,kalitesi, hangi lastigin veya lastiklerin uygun oldugu acısından yorumlar beklıyorum...bu ozellıklerıne ragmen neden dıger tahtalara gore daha ucuz oldugunu acıklayacak arkadaslar olursa cok sevinirim...tskrler..

Bu verilere bakılıp tahta almak veya tahtaları diğer tahtalarla mukayese etmek yanlış. Bir bana kontrollü gelirken size gelmeyebilir. Tahtalar genelde kullanılan ağaç veya diğer ek malzemelere (karbon, aramid vs. vs.) göre fiyatlandırılır. Bunun dışında Maze tahta "Made in Japan". X5 Butterfly'ın Çin'de ürettirdiği tahtalardan olabilir. Fiyatı etkiler. Ama hızı 10 olan bir tahta pahalı olmak durumunda değil. İlk yapma raketiniz olacaksa bu tahtalar fazla gelir onu da belirtmek lazım. Bu arada kırmadığınız, sürekli neme, ısıya tabi bırakmazsanız bir ömür dayanır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bir ara bu ikisiyle de kısa süreli oynadım. İkisinin de hissi çok iyi. Balsa carbo'nun biraz daha iyi belki. İkisi de hızlı. İkisi de ağır değil. Ama balsa carbo daha hafif. Bu yüzden lastik takınca kafasının ağır düşmesi olasılığı daha yüksek. Balsa carbo yumuşak tahtadan yapılması nedeniyle daha kırılgan.

İkisi de oynaması keyifli tahtalar bence. Ama maçlarımda bana gereğinden biraz fazla hızlı gelmişlerdi. Bu da belirleyici bir iki sayıyı rakibe hediye etmek anlamına geliyor. O yüzden şu an stiga offensive classic cr ile oynuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 77 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..