Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Masası

Guest mehmet65

Recommended Posts

Arkadaş bende bu ürünü yaklaışık 1 ay önceden hepsibura.com dan aldım...Ben bu masayaı hiç tavsiye etmiyorum...Masa öncelikle birbirine bitişik değil ayrı ayrı ve hiç sağlam bir masa değil yan yana getiriyosun bi tarafı biraz daha havada kalıyor...Masanın rengi atıyor mesela top masaya vurunca masada iz çıkıyor top izi ve toptada mavi bir iz ve hiç çıkmıyor öylece kalıyor şimdi masa benek benek olmuş ama pekde belli olmuyor masa alırkende dikkat etmen gerekn en önemli husus bence ÇiN malı olmaması...:) Bence biraz daha para bul ve daha iyisini al marka ve duyulmuş bişey olsun...Bu ürünü ben tavsiye etmiyorum...:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaş bende zamanında böyle aldandım...Yorumlara filan bakmasen...Biraz daha para ver al iyisini ve sağlamını...Mesela Donic masaları uygun ve güzel kaliteli masalar...Stiga....Creber...VB. uygun masalar var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. Ben masa tenisinde yeni sayılırım. Kendimi geliştirmek istiyorum. Ama sonuçta hobi olarak oynuyorum. Eve bir masa almak istiyorum. Linkteki masayı gördüm. Fakat karar veremedim. Sizin yorumunuz nedir. Veya uygun fiyatlı masa önerileriniz varmı. Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/productdetails....porbrb01#tablnk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. Ben masa tenisinde yeni sayılırım. Kendimi geliştirmek istiyorum. Ama sonuçta hobi olarak oynuyorum. Eve bir masa almak istiyorum. Linkteki masayı gördüm. Fakat karar veremedim. Sizin yorumunuz nedir. Veya uygun fiyatlı masa önerileriniz varmı. Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/productdetails....porbrb01#tablnk

Selamalar arkadaşım size bir kaç tavsiyem olacak. Önceden SADETTİN abinin dediği gibi bu tarz masalardan uzak durun. Marka hastalığım yok ama marka alın en azından belirli garanti şartları ve tüketici hakları felam oluyor.

Daha üç gün önce bu masayla fiyat olarak aynı ve hemen hemen aynı özellikte ki bir masayı 4 saat uğraş vererek kurmayı bile başaramadan bir duvara dayadım ve halende duvara dayalı şekilde duruyor.. İlla ucuz bir masa almak istediler ve ucuzu etin yahnisi de olmuyor be hocam. Orta düzey fiyatlarla satılan katlanabilir harika masaalar var. Bende yukarda yazılan mesajların aynısını tekrarlıyorum Belirili Markalardan şaşmayın. Güzel bir insanın Hediye olarak bize yolladığı Yasaka Turbo Masa var tek kelimeyle harika bir masa tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tavsiyen için teşekkürler. Bu yorumlar üzerine artık biraz daha para biriktirip. Markalı bir şey almak lazım. Eğer başka bildiğiniz uygun fiyatlı ve markalı ürünler var ise tavsiyenizi bekliyorum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Bugün okulumuza Yasaka marka masa geldi.Kutu içinde modüler olarak gelen bu ürünü Beden eğitimi öğretmeni arkadaşla yaklaşık 3 saate yakın uğraştan sonra kurabildik.Yarın deneyeceğim bakalım nasıl bir masa olduğunu.

Yasaka Progress masa da birçok kez oynadım. Ve mükemmel bi masa gerçekten. Size gelen masanın hangi model olduğunu bilmiyorum ama,Yasaka iyidir yani :gulumse:

Diğer Altıs masaya gelecek olursak. Benim bi arkadaşımın amcası hobi olarak küçüklüğünden beri oynuyordu. En sonunda bize dedi şöyle ucuz yollu bi masa alın diye. Bizde bu Altıs masayı sipariş ettik. Her raket darbesinde masadan iz çıkıyor. Topu iyi tutmuyor. Ve eğer bu masadan alacaksanız bence yanında bir de yeni, kaliteli bir file sipariş etmelisiniz. Çünkü en kötüsü de file.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ITTF onaylı masaları seçmenizde büyük yarar var. Çünkü ITTF ın top sıçrama ve yansıma gibi kuralları var. Bu tip masalara onay veriyor. Bunlar masa tenisi oynanması için uygun masalar. Bir çok markanın ITTF onaylı masaları bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ıttf onaylı çok pahalı olmyıyan stag masalarda oynuyoruz gayet temiz ve güzel kesinlikle stag masa almanızı tavsiye edebilirim ıttf onaylı

2. seçenek bir marangoz giderek bu işi yapanlar profesyönel masa standartında masa yaptırıp 250-300 tl oynıyabilirsin buda bir seçenek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 67 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..