Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lütfen Yardım...

Misafir

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba.. foruma yeni katıldım.. amatör bir masa tenisi oyuncusuyum.. okul takımı maçları başlayacak.. ve yeni bir rakete ihtiyacım var.. STIGA REVTECH TUBE adında bir raket buldum...

http://www.hepsiburada.com/productdetails....tid=sporstg1437

burada linki de mevcut.. şimdiden yardımlar için teşekkür ederim.. önerilerinizi bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
arkadaşlar merhaba.. foruma yeni katıldım.. amatör bir masa tenisi oyuncusuyum.. okul takımı maçları başlayacak.. ve yeni bir rakete ihtiyacım var.. STIGA REVTECH TUBE adında bir raket buldum...

http://www.hepsiburada.com/productdetails....tid=sporstg1437

burada linki de mevcut.. şimdiden yardımlar için teşekkür ederim.. önerilerinizi bekliyorum..

Masatenisi ekipman ihtiyacı için internette sadece masatenisi malzemeleri satan online satış siteleri var. İstediğiniz profesyonel malzemeyi gönderiyorlar. Oralardan alışveriş yaparsanız daha iyi olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisi ekipman ihtiyacı için internette sadece masatenisi malzemeleri satan online satış siteleri var. İstediğiniz profesyonel malzemeyi gönderiyorlar. Oralardan alışveriş yaparsanız daha iyi olur..

bu siteler konusunda yardımcı olur musunuz?? örnek verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
bu siteler konusunda yardımcı olur musunuz?? örnek verebilir misiniz?

Bir çok site var ama çeşitlilik ve uygun fiyat konusunda en iddalı olan site bence www.fast-spin.com.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir çok site var ama çeşitlilik ve uygun fiyat konusunda en iddalı olan site bence www.fast-spin.com.

ya kusura bakmayın sürekli sorup duruyorum da gerçekten bu konuda amatörüm.. bu sitede tahta ve yüz satılıyor bildiğim kdarıyla.. yapılmış yok herhalde.. yani bu raketleri kendimiz mi yapıyoruz... ki ben hiç görmediğimden yapamam herhalde.. hazır raketler söz konusu olursa ne tavsiye edersiniz??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
ya kusura bakmayın sürekli sorup duruyorum da gerçekten bu konuda amatörüm.. bu sitede tahta ve yüz satılıyor bildiğim kdarıyla.. yapılmış yok herhalde.. yani bu raketleri kendimiz mi yapıyoruz... ki ben hiç görmediğimden yapamam herhalde.. hazır raketler söz konusu olursa ne tavsiye edersiniz??

Hazır raket de var, combo raket de var. İsterseniz siz tahtanızı lastiğinizi seçiyorsunuz onlar yapıştırıp hazırlayıp gönderiyorlar. Siteyi iyi incelerseniz aradığınız her şeyin fazlasıyla bulunduğunu görürsünüz. Gerekirse telefonla siteden sorumlu ilgili kişilerle irtibat kurup nasıl bir şey istediğinizi söyleyin onlar size yardımcı olur. Bu kadar basit.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler.. bu konuda artık daha çok bilgiliyim... buralardan alınan raketlerin de hazırlara göre çok daha iyi olduğunu öğrendim.. herkese çok teşekkürler..

ben imzamdaki raketi o siteden aldim bu raketten önce 9 ay kadar butterfly 7000 kullanmistim senin linkini verdigin raket ile denk diyebiliriz 7000 icin yanliz cok amatörsen yapıştırma raketi ben şahsen tavsiye etmem kesme ittirmede masayı tutturabilirsin ama şut atarken masayı tutturman kolay değil çok antrenman yapman gerekir... aslında antrenman ile her türlü sorun aşılır her rakete alışabilirsin, forumda bazı başlıklardada buna benzer tavsiyeler mevcut hazır raketle başla temel vuruşları öğren ondan sonra yapıştırmaya geç diye...kısacası bana göre ne kadar bildigin ve ne kadar antrenman yaptigina göre raketi almalısın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 96 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..