Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Başlayan Biri Için 7000 ?

kaan_t.dag

Recommended Posts

Bir süre oynamış ancak daha sonra ara vermiş biri için butterfly 7000 nasıldır ?

Yorumlarınızı bekliyorum ..

Teşekkürler.

Hazır rakete 85 milyon cok para değil mi? 729 Bomb üstüne 1 çift DHS Dipper 2 alın kesip yapıştırıp göndersinler. 80 milyondan daha ucuza geliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

70 civarı 7000 fiyat olarak haklısında yeni başlayan biri için hangisi daha iyi hazır raket biraz daha kontrollü olur diye tahmin ediyorum ama lastik yapıştırmak biraz daha maliyetli ve hızlı olur gibi geliyo yinede tşk ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

glue sheeet ne?

ebatlari lastik seklinde kare,iki yuzu yapiskan kirtasiye bandi inceliginde ,(hatta biraz daha ince) seffaf bir malzeme.bir yuzu tahtaya bir yuzu sungere yapisiyor.yapistirici solusyon yerine alternatif urun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

70 civarı 7000 fiyat olarak haklısında yeni başlayan biri için hangisi daha iyi hazır raket biraz daha kontrollü olur diye tahmin ediyorum ama lastik yapıştırmak biraz daha maliyetli ve hızlı olur gibi geliyo yinede tşk ..

Bu yazdığım kombinasyon oldukça kontrollü (all+ civarı). Hem de hazır rakete nazaran daha spinli olur. Lastik yapıştırmakla filan uğraşmayacaksınız zaten, aldığınız yerden hazır raket gibi gelecek. Gluesheet'in hiçbir artısı yoktur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben 7000 yeni aldım.en iyi hazır raket diye reklam ediliyordu.

Tam olarak ne istediğimi bilmediğim için bunu tercih ettim.

Kötü raket değil ama Raket biraz ağır.ben daha alışamadım.

Hazır raketlerde lastiklerin de değiştirme şansının olmadığını söylüyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir süre oynamış ancak daha sonra ara vermiş biri için butterfly 7000 nasıldır ?

Yorumlarınızı bekliyorum ..

Teşekkürler.

selam arkadaşım, bende 7000 raket var toplamda 1 hafta ya kullandım ya kullanmadım sıfırdan farksız. Ama benim oyun tarzıma uygun değil. İstiyorsan sana 40 ytl ye satarım raket kılıfı ile birlikte... sıfırını almaya kalksan 70 ytl den aşağıya bulamazsın...

Haberin olsun...

Cep tel: 0505 701 98 31

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..