Jump to content
Masatenisi.org Forum

T-shirt Siparişlerinizi Onaylayın

Guest Togay

Recommended Posts

Arkadaşlar t-shirt siparişi verenleri, adet, beden ve şehir bilgilerinin de yer aldığı bir liste şeklinde excel ve word dosya formatında hazırladım. Lütfen bu bilgilere bir bakın, hata varsa bu başlık altında bildirin. Özellikle de beden konusunda kararsız olan arkadaşların artık bir karara varmalarının zamanı geldi diyorum ben. Ayrıca t-shirtleri sonradan alabilecekler de sipariş verebilirler. Bu konuda elimden geleni yaparım.

Siparişlerini onaylayanlara İş Bankasındaki hesap numaramı kişisel mesaj olarak yollayacağım. Para yollamak için çeşitli alternatifleriniz var tekrar belirtmek istiyorum, bu arada bir t-shirt ücreti 10.500.000.-TL., genelde iki tane istendiği için 21 milyon iki tanesi. T-shirt ücretini:

1- Antalya'ya Veteran turnuvasına katılacaklar ile elden yollayabilir, t-shirtleri de (yetiştiği takdirde) elden alabilirsiniz. Böylece hem havale, hem de kargo ücretinden kurtulmuş olursunuz. İstanbul ve Ankara için böyle bir imkan var. Diğer şehirlerden ses seda çıkmadı.

2- Ücretsiz havale veya EFT yapabiliyorsanız veya yapabilen bir arkadaşınız varsa hesabıma yollarsanız.

3- Masrafının daha az olduğunu sandığım için yazıyorum, posta çeki ile yollayabilirsiniz.

4- Diğer 3 alternatif uygun değilse, ne yapalım masrafına katlanıp İş Bankası hesabıma havale veya EFT yapacaksınız.

T-shirt tasarımları konusunda kararlaştırdığımızın dışında teklifler alıyorum. Ne yazık ki bu mümkün değil arkadaşlar. Ertan Bey aracılığı ile bu konu içerisine tasarımları yerleştireceğiz sanıyorum. Tekrar bir bakarsınız ve istemiyorsanız siparişinizi onaylamazsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bi çözüm bulcaz dedikten sonra gördüm ki, çözüm zaten kendi içinde saklıymış. Word dosyalarında sorun çıkmıyormuş. Yukarıda ekli dosyayı indirirseniz sipariş veren arkadaşları, sipariş adetlerini, beden ölçülerini ve bulundukları yada teslim alacakları şehirleri görebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki resimde yaptırılacak t-shirtlerin neye benzeyeceklerini görebilirsiniz :

post-2-1087559778_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, İstanbul ve Ankara'dan elden yollayacaklar dışında 21 adet t-shirt'ün parası hesabıma yatmış gözüküyor şuan itibariyle. Bana gelen kişisel mesaj ve telefonlara göre para yatıran arkadaşlar şunlar (itirazı olan belirtsin):

- Pogop, 2 adet, Small

- Emrah, 2 adet, Small

- Fikriye, 2 adet, Medium

- Cumhur, 4 adet, Medium ve Large

- İspir1, 1 adet, L (siyah)

- DrTusal, 1 adet, L (siyah)

- Mehmet, 2 adet, Small

- BurakYalın, 2 adet, Medium(lacivert), Large(siyah)

- Vodka, 3 adet, 2 adet L, 1 adet M (siyah), toplam 3 adet

- Simco, 2 adet, Medium

T-shirt ücretini Antalya'da elden teslim edenler:

- Offansive, 2 adet, Medium

- Nurdan, 2 adet, Large

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, ayrıca belirtmek isterim ki, artık bu cumartesi siparişleri vermek istiyorum. Bunun iki sebebi var, daha önce de hep belirttiğim gibi konunun uzayıp sakız olmaması, ikincisi ise bu cumartesi siparişleri verirsem, buradaki turnuvanın sonuna değin (umarım) t-shirtler yetişir ve bir kısmını elden yollamış olurum. Bu anlamda kesin olarak t-shirt yaptırmak isteyenler, bugün veya yarın para yollayamayacak olsalar bile, hiç olmazsa kesin olarak istediklerini bana bildirsinler. Artık sözlerine güvenip onlara da yaptıracağım t-shirt, şuan üç kişi var zaten bu durumda olan. Yoksa 60 adet rakamına neredeyse ulaştık zaten, daha fazla yaptırmayı düşünmeyeceğim, kalırsınız t-shirt'süz, görünce kıskançlıktan çatlarsınız alimallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kendimin, toranomon'un, dadanagast'in ve pingpongman'in t-shirt ucretlerini bugun gidebilirsem fb'ye orda, gidemezsem yarin Ertan Beyin isyerinde kendisine teslim edecegim. Totalde 8 t-shirt yapiyor. Son bir konfirmasyon olmasi acisindan 6 tanesi L, 2 tanesi M olacak ve esit dagilacak t-shirtler (yani yarisi ondan, yarisi bundan :lol: ). Neticede bizimkileri de onaylanmis kabul edebilirsin Togay...

Tekrardan her sey icin tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesabıma para yollayan arkadaşları yazmıştım dün. Hesabıma bakmadım, daha sonra yollayan oldu mu bilmiyorum. T-shirt yaptıracak olan diğer arkadaşları da yazmak istiyorum. Ankara'dan Tufan Bey aracalığı ile elden yollayanlar:

- Bitim, 2 adet, Large

- Tsubasa, 2 adet, Medium

- Seçici, 2 adet Large, 2 adet XL, 1 adet Medium (siyah), toplam 5 adet

- Tufan Yalçın, 2 adet, Large

- Çiğdem, 2 adet, Medium

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'dan Ertan Bey aracılığı ile t-shirt ücretlerini elden yollayanlar:

- Ertan, 8 adet XL, 1 adet lacivert XL, 2 adet Medium, toplam 11 adet

- Arsun (Yurtdışındaki arkadaşların dahil olarak), 6 adet L, 2 adet m, toplam 8 adet

- Akemyal, 2 adet, Medium

- YusufEnes3, 2 adet, Medium(siyah) ve Large(lacivert)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yukarıda yazdıklarım dışında siparişlerini kesinleştirenler:

- Haum, 2 adet, XL

- Sonsüvari, 1 adet, Medium (siyah)

- Yasin Çakmakçı, 1 adet, Large (lacivert)

- Nevermind, 2 adet, Medium

- Hüseyin Topaç, 2 adet, Small

- Gkslblgn, 2 adet, Large

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce sipariş veren, ancak siparişlerini kesinleştirmeyenler:

(Bu arkadaşlar bugün bana ulaşmazlarsa onların t-shirt siparişlerini veremeyeceğim, üzgünüm. Ancak t-shirtler yapılana kadar, yani gelecek hafta da ek t-shirt talep etme hakkımız olur sanıyorum. Bu anlamda bu arkadaşlar gelecek hafta içinde de benimle temasa geçebilirler)

- AyhanElkut, 2 adet, Medium

- Tuncer Gümüş, 1 adet, beden ve renk kesin değil

- Guavera007, 1 adet, Large (lacivert)

- Emo, 2 adet, Large

- Hecatomber, 2 adet, Medium

- Özhan, 1 adet, Large (lacivert)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar öncelikle vatana millete hayırlı olsun temennisiyle,

CUMARTESİ SABAHI İTİBARİYLE T-SHİRT SİPARİŞLERİNİ VERMİŞ OLDUĞUMU

sizlere bildirmek istiyorum. Parayı hesabıma yatıran, elden yollayan ve siparişlerini kesinleştiren 31 arkadaş için toplam 79 t-shirt siparişi vermiş bulunuyorum. Bir terslik olmazsa t-shirtler turnuvanın sonuna yetişicek ve bende İstanbul ve Ankara'daki bazı arkadaşlara elden yollayabileceğim. Diğer arkadaşlar için ise t-shirtler hazır olduktan sonra adres bilgilerini isteyeceğim ve kargo ile yollayacağım t-shirtleri.

Bugün henüz hesabıma bakmadım ama cuma akşamı 4 t-shirt parası daha yatmış hesabıma. Kimler olduğunu az çok biliyorum ama ya buraya yazarak yada kişisel mesaj yollayarak kesinleştirsinler lütfen kim olduklarını.

Bu akşam iş çıkışı veteran turnuvasını izlemeye gideceğim ve mümkün olursa Savaş Bey ile Kenan Bey'le de görüşeceğim. Ancak 18.00 civarında salonda olabileceğim için görüşememe ihtimalim de var. Daha sonra bu konuda bilgi veririm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öğleye doğru birkaç iş için Antalya Adliyesine inmiştim. Dilek Sabancı Spor Salonu adliyeye oldukça yakın. Bir kaçamak yapıp salona da gittim. Orada Savaş Bey, Kenan Bey ve forumdan Nurdan ile tanıştım. Savaş Bey ile Kenan Bey'den tahsilat da yaptım. Faydalı bir kaçamak oldu yani. Gördüğüm kadarıyla iyi örgütlemişsiniz onları, t-shirt de t-shirt dediler başka birşey demediler. Ben de yetişirse elden vereceğimi söyledim. Yalnız nedense turnuvanın son günü cumartesi olarak aklımda kalmış, bunun için t-shirtlerin cumartesiye hazır olmasını istemiştim siparişi verirken. Ama turnuva cuma sona eriyormuş, cumaya yetişmesi biraz zor gibi.

Turnuvaya gelince sakin sayılırdı ortalık, yabancılar da var biraz, ama benim düşündüğümden daha az katılım. Akşam iş çıkışı gidicem tekrar, kalan maç olursa izleyeceğiz, yoksa Nurdan'la ve buradan olan arkadaşlarla oynayacağız biraz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Togay;Kenan beyle tanıştığına sevindim.T-shirt'leri zamanında gönderirim veya gönderemem diye sakın stres yapma.Benim amacım korgoydu falan fazla uğraşmamandı.Ancak olmuyorsa önemli değil.Kargoya vereceğin zaman(yetişmezse)kargo ücretini benim ödeyeceğim şekilde yolla.Şimdiden çabaların için Ankaradaki üyeler adına sana teşekkür ederim. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kenan Bey ile tanıştığım sırada maç yapıyordu ve 2-0 önde idi. Benim de acelem vardı, sonra görüşürüz, parayı sonra alırım dedim. Kendinden emin bir şekilde, yani seti ve maçı alacağından, bir beş dakika bekle dedi. Gerçekten de kısa sürdü ve 3-0 aldı maçı.

T-shirtleri elden yollamak hem benim için hem sizin için iyi olacaktı ama yetişmezse yapabileceğim birşey yok, kargo ile yollarım ister istemez...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, 25.06.2004 cuma günü hesabıma 4 t-shirt parası yatıranlar (sanıyorum ikişer t-shirt için iki arkadaş) kim olduklarını bana tekrar iletirlerse memnun olacağım. Daha önce yazdığım gibi az çok kim olduklarını biliyorum ama kesinleştirmem için tekrar bana ulaşmaları veya forum alanına yazmaları gerekiyor kim olduklarını.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bu t-shirt konusu harika ben ilk

modelden (omuzda tek satır yazı olan) iki adet istiyorum. Renk farketmez.

Yazılanları fazla inceleyemedim ama sanırım bir kargo sorunumuz var az önce

aras kargodan bir yetkili ile konustum. "Bir t-shirt (istanbul - ankara arası)

ortalama 3 - 4 milyon civarı tutar. T-shirt sayısı arttıkca gramaj işin içine giriyor ve

bu da bir kiloyu asana kadar pek farketmez bir kilodan sonrası 5 milyon gibi tutar"

dedi. Belki işinize yarar diye düşündüm.

Bir de bu kargo işinde insanlar adreslerini verdikten sonra siparişlerini kargoya

ödemeli olarak verebilir misiniz. (akıl vermek gibi olmasın yanlış anlamayın)

Öncelikle t-shirt siparişleri için çok geç artık arkadaşlar, ancak para yollamayan arkadaşlar vazgeçer veya para yollamazlarsa onların t-shirtlerinden yollayabilirim yeni talepte bulunan arkadaşlara.

İstanbul ve Ankara'dan t-shirt paralarını elden yollayan arkadaşlar, t-shirtler bugüne yetişmedi, sizlere de kargo ile yollamak zorundayım artık. Duruma göre Ertan Bey ile Tufan Bey'e yollayabilirim toplu olarak, yada sizlere de tek tek yollayabilirim artık.

T-shirtleri bir terslik olmazsa YARIN, yani CUMARTESİ günü teslim alacağım. Hafta içi adres ve telefon bilgilerinizi toplamaya ve t-shirtleri yollamaya başlayacağım. Benden haber bekleyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..