Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avcılarda özel Masa Tenisi Dersi Artı Kursu

Guest ata1

Recommended Posts

1 haftadır sitenizi geziyorum çok hoş. Raket konusunda bu vesileyle çok düşündüm. Yeni başladığımız için toplama raketlerin fiyat konusunda uygun olmadığına karar verdik sonuçta bizimki hobi işi belki ilerde.

bundan dolayı BUTTERFLY CHAMPİONSHİP 2 RAKET ARTI 3 TOPU 45 YTLye aldık

internet sitelerinde çok gezmeme rağmen bu raket takımını hiç bir yerde bulamadım. Avcılarda sporium denilen bir dükkanda bulduk. Başka malzemelerde var.

ayrıca akşam masa tenisi oynamaya gittiğimiz yerde de İsmail isimli bir öğretmenle karşılaştık masa tenisi antrenörü. Çok uygun bir fiyata aylık 60 ytl (hafta da 2 şer ders veriyor gayet iyi oynuyor baya bir dereceleri var) anlaştık. eğer forum kurallarına uyup İsmail bey kabul ederse telefon numarsını yazabilirim.

Avcılarda olup masa tenisi oynamak ve ya öğrenmek isteyen arkadaşlara yönelik olarak bu konuyu açtım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 5 months later...

merhaba ben ali yanık 2 sene türkiye 2.liginde 1 sene türkiye süper liginde profosyonel masa tenisi oynadım ve suan fenerbahce veteran masa tenısı derneğinde antreman yapmaktayım ders almak isteyen arkadaslar asagıda verılen bılgılerden bana ulaşabilir..

saatlik çalışma ücreti: 20 tl

bana ulaşabileceniz iletişim bilgileri:

msn: ali@trwebmaster.com

telf: 0543-453-61-53

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

1 haftadır sitenizi geziyorum çok hoş. Raket konusunda bu vesileyle çok düşündüm. Yeni başladığımız için toplama raketlerin fiyat konusunda uygun olmadığına karar verdik sonuçta bizimki hobi işi belki ilerde.

bundan dolayı BUTTERFLY CHAMPİONSHİP 2 RAKET ARTI 3 TOPU 45 YTLye aldık

internet sitelerinde çok gezmeme rağmen bu raket takımını hiç bir yerde bulamadım. Avcılarda sporium denilen bir dükkanda bulduk. Başka malzemelerde var.

ayrıca akşam masa tenisi oynamaya gittiğimiz yerde de İsmail isimli bir öğretmenle karşılaştık masa tenisi antrenörü. Çok uygun bir fiyata aylık 60 ytl (hafta da 2 şer ders veriyor gayet iyi oynuyor baya bir dereceleri var) anlaştık. eğer forum kurallarına uyup İsmail bey kabul ederse telefon numarsını yazabilirim.

Avcılarda olup masa tenisi oynamak ve ya öğrenmek isteyen arkadaşlara yönelik olarak bu konuyu açtım.

Merhaba,

Hocanın telefonunu alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..