Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bryce Mı Sriver Mı?

Guest Emret

Recommended Posts

Ben bu spora yaklaşık 6 sene aradan sonra yeniden başladığımda kullanacağım ekipmanı seçmek benim için kolay olmuştu. Butterfly TBS Forehand: Sriver EL Backhand: Sriver L Raketimin performansından çok memnun olduğumu söylemeliyim. Sadece Bryce kullanmak nasıl birşey merak ediyorum.Yani dedikleri gibi Bryce gerçekten de Sriver'ın birkaç gömlek üstünde bir lastik mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bryce ile TBS biraz kontrolsuz oluyor, yani ben denedigimde oyle hissetmistim. Cok tavsiye etmem o kombinasyonu, ama sriver'dan hizli, high tension ve kontrollu olsun diyorsan Catapult iyi bir kombinasyon sagliyordu TBS ile...

Tsu'nun dedigi dogru, benim kondisyon azdir :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Byrce lastikleri çok beğeniyorum ama denemeden alma diyeceğim ekipmanlardan biri. Atak oyunu sevenler için harika bir lastik. Topu çok atıyor, raket üzerinde top zıplatırken bile anlayabilirsin diğer lastiklerle farkını. Spin konusuna gelince, sriver Fx'le aman aman bir fark yok belki ama yeterli, (hıza yönelik bir lastik olduğundan top tutuş süresi az) alçak bir spin eğrisi var, filenin hemen yakınından gidiyor top, ki daha önce de belirttiğim gibi ben bu özelliğini de seviyorum bu lastiklerin.

Ama kontrol etmek biraz zor. Oldukça seri olmanız lazım, raketin sürekli doğru pozisyonda olması lazım. Yoksa karşı tarafın hafif sert vuruşlarında bile, raket biraz açık pozisyonda ise topun dışarı gitme olasılığı yüksek. Ben bu lastikleri primorac tahta ve VSG 1000 tahta üzerinde oynadım bu lastiklerle. Vsg daha yavaş bir tahta olduğundan kontrol biraz daha arttı tabii. Bu anlamda TBS ile nasıl olur bilemiyorum, Arsun pek beğenmemiş ama.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam emret..

bryce gercekten de sriverdan birkac gomlek ustun bir lastiktir deyip olaya soyle bir gireyim..:)))

bitim bryce fx deyip noktayi koymus.. ben de koymustum..

dininininnnnnn!!!!

evet dogru, bryce fx diyordum baska birsey demiyordum.. ama gel gor ki, normal bryce su anda bana bryce fx'den daha iyi geliyor..

bryce fx'in spini ve hizi sriver fx'e gore cok fazla.. oyle birazcik farkediyor gibi degil bence..

ben de sriver fx kullandim, spininin bryce gibi olmadigina adim gibi eminim.. bryce ile oldurucu spinler atarsin.. hizi ile surundurucu.. :lol:

ammaaaa.. hizina ayak uydurabilir misin bak onu bilemem.. cunku bryce gercekten cok hizli bir lastik.. kontrol en buyuk handikap bryce kullanmada.. bence birilerinden deneyip de sonrasinda almanda yarar var.. ayrica arkadasinda gorecegin bryce'in hangi tahtada olduguna da dikkat et.. yavas tahtalarda o kadar da hizli gorunmuyor.. ama bir de off+ tahtaya taktiginda o zaman iste jet gibi gidiyor toplar..

arsun catapult demis.. arsun TBS kullanmis onceden, catapult diyorsa bildigi vardir.. bryce gibi catapult da ustun bir lastik..

son olarak en iyi lastik diye birsey yoktur.. sana en iyi gelen lastik en iyi lastiktir.. sriverdan memnun degilsen; hizindan ve spinininden sikayetciysen belki de bryce; neden olmasin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 102 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..