Jump to content
Masatenisi.org Forum

Friendship 729-6010 Blade

Recommended Posts

arkadaşlar sizle bir tecrübemi paylaşmak istedim.

sevgili hakan.a arkadaşımın hediye olarak yolladığı 6010 tahtayı öğrencime vermek üzere üzerine fh donic gallardo power sound 2.0 ( bu lastiğin sesine bayılıyorum :)))))) ile friendship 729 2.2 takıp kontrol etmek için denedim. tahta lastiklerle çok hafif bir kombi oldu. hem hız hem de kontrol açısından ben böyle raket görmedim. neredeyse top masadan çıkmamak için çırpınıyor :))))))) inanın hayatımdaki en uzun rallileri bu raketle yaptım diyebilirim. üzrindeki lastikler eski olmasına rağmen müthiş zevk aldım. onları çıkarıp üzerine 2.2 yasaka zap spin takıp öğrencime vereceğim. daha da süper olacak. hakan.a arkadaşıma bugün bu tahtanın sıfırından birkaç tane sipariş verip tüm sporcularımı ve öğrencilerimi bu tahtaya çevirmeyi düşünüyorum. bu tahtayı şiddetle herkese tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

musatafa hocam elimdeki 6010 modeli senin link verdiğin tahtadan farklı. def'den off+'a kadar tablo var. bu off hızında.7 kat plywood ve ağırlığı 85gr, kalınlığı 6.2mm, ne yazıkki tahtayı nöbette söktüm foto imkanım şu an yok.birazdan lastik yapıştıracağım. daha sonra foto yollamaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
arkadaşlar sizle bir tecrübemi paylaşmak istedim.

sevgili hakan.a arkadaşımın hediye olarak yolladığı 6010 tahtayı öğrencime vermek üzere üzerine fh donic gallardo power sound 2.0 ( bu lastiğin sesine bayılıyorum :)))))) ile friendship 729 2.2 takıp kontrol etmek için denedim. tahta lastiklerle çok hafif bir kombi oldu. hem hız hem de kontrol açısından ben böyle raket görmedim. neredeyse top masadan çıkmamak için çırpınıyor :))))))) inanın hayatımdaki en uzun rallileri bu raketle yaptım diyebilirim. üzrindeki lastikler eski olmasına rağmen müthiş zevk aldım. onları çıkarıp üzerine 2.2 yasaka zap spin takıp öğrencime vereceğim. daha da süper olacak. hakan.a arkadaşıma bugün bu tahtanın sıfırından birkaç tane sipariş verip tüm sporcularımı ve öğrencilerimi bu tahtaya çevirmeyi düşünüyorum. bu tahtayı şiddetle herkese tavsiye ederim.

Sevgili turushanın bu olumlu mesajı doğrultusunda hakan.a beyden Friendship 729-6010 OFF- Tahtayı aldık. Bu gün kargodan gelir gelmez denedim.ilk izlenimlerim pozitif..

Oynarken tahtanın fiyatı aklıma geliyor birde performansına bakıyorum gerçekten şok oldum. Harika bir tahta..

FH Hurricane 2 Bh Palio C lastiklerle denedim. Tahta 85 gram. Hız kontrol ve denge açsından hiç bir kusur yok. Aynen Turushanın anlattığı gibi vurulan toplar hep masada kalıyor ve top illa sayı olacağım der gibi durmadan rakip masaya gidiyor. :))) Tahtayı biraz daha kullanayım ve bir kaç lastikle deneyeyim. İzlenimlerimi yine sizinle paylaşırım.

Ayrıca Turushan gibi alt yapı çalışması yapanların ve özellikle ilk defa kombi yapacak arkadaşların ayrıca oyununu geliştirmek isteyen arkadaşların bu tahtayı mutlaka denemelerini tavsiye ediyorum.

Hakan.a beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa bendeki 6010nun birkaç tane resmini yolluyorum, belki farklıdır ama friendship tahtalar gerçekten harika, ofansif tahtaların kontrolu de mükemmel

6010 resim1

resim2

Turushan senin aldığın friendship 6010 off du. Stoklarında OFF olmayınca hakan.a bey Off- sipriş verelim mi dedi. Zaten banada OFF- tahta lazımdı hemen olur dedim:)

Bu tahtanın üstüne çin lastiği düşündüğün zaman maksimum 70 YTL'ye güzel bir kombiye sahip olabilirsin.

Hazır raketlere bir zamanlar çok paralar verdiğim için şimdi daha çok üzülüyorum.

Bendeki off- ve sendeki off tahta artı üstüne yapıştırılacak lastiklerle çok güzel oyunlar çıkarılabilir. Tekniğin geliştirilmesinde fiyat ve performans açısından bence faydalı olabilecek uygun bir ekipman.

Uzak doğu ürünleri bizim gibi sponsoru olmayan maddi desteği olmayan kendi çapında bişeyler yapmaya çalışan insanlar için çok cazip ve iyi bir şans diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..