Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ma Lin'in Servisi

Guest gazelle

Recommended Posts

arkadaşlar bunlar o kadar abartılacak servisler değil. ma lin servisi attıktan sonra artistik gösteri yapıyor sadece. aslında çoğumuz bu servisi atıyoruz. ama hiçbirimiz ma lin kadar süslemiyoruz. bu masa tenisinin temel servislerinden. çalışırsanız siz de yaparsınız. takılan olursa yardımcı olurum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bunlar o kadar abartılacak servisler değil. ma lin servisi attıktan sonra artistik gösteri yapıyor sadece. aslında çoğumuz bu servisi atıyoruz. ama hiçbirimiz ma lin kadar süslemiyoruz. bu masa tenisinin temel servislerinden. çalışırsanız siz de yaparsınız. takılan olursa yardımcı olurum

Türkiye'de en üst seviyede bulunan tüm oyuncularla oynamama rağmen bu servisi Ma lin gibi atan bir tek Cevat Gürsel var. Tabi ki çok iyi ve değişik servis atan oyuncular var fakat bu bence özel bir servis ve çok iyi bir bilek istiyor. İyi çalışıldığında öğrenilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haklısınız iyi çalışıldığında herkes tarafından atılabilir. çoğu sporcumuz ne yazıkki servis antrenmanlarına yeterli özeni göstermiyor. biraz çalışma ve çaba ile yapılamayacak birşey yok inanın.

Türkiye'deki oyuncular servis konusunda nasıl çalışıyor bilemiyorum fakat şahsi kanaatime göre ciddi anlamda servis çalışması yapan oyuncuların fazla olmadığını düşünüyorum. Tahminime göre bu konuda en fazla çalışmayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi yapıyordur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Türkiye'deki oyuncular servis konusunda nasıl çalışıyor bilemiyorum fakat şahsi kanaatime göre ciddi anlamda servis çalışması yapan oyuncuların fazla olmadığını düşünüyorum. Tahminime göre bu konuda en fazla çalışmayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi yapıyordur diye düşünüyorum.

en fazla çalışmayı bence fenerbahce yapıyordur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..