Jump to content
Masatenisi.org Forum

Merhaba Yeniyim

Misafir

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar kısaca kendımı tanıtıyım atletizim sporuyla uzun yıllar ugraşdım ama burda bulunmammın sebebı bır arkadasıma ödev hazırlıyorum masa tenısı ile ilgılı japan masa teniscılerının resmı gereklı bana slayt hazırlayacagım sagolsun burda recep dıye bır arkas çok yardımcı oldu ama lebtop sorun yasadım ve butun bılgılerım gıttı bu yuzden elınızde varsa ban lınk verırmızınız şimdıden teşekur ederım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar kısaca kendımı tanıtıyım atletizim sporuyla uzun yıllar ugraşdım ama burda bulunmammın sebebı bır arkadasıma ödev hazırlıyorum masa tenısı ile ilgılı japan masa teniscılerının resmı gereklı bana slayt hazırlayacagım sagolsun burda recep dıye bır arkas çok yardımcı oldu ama lebtop sorun yasadım ve butun bılgılerım gıttı bu yuzden elınızde varsa ban lınk verırmızınız şimdıden teşekur ederım...

Daha önceden "grubba" buradaki site adresini verilmişti, birçok oyuncu fotoğrafı bulabilirsin.

http://pongplayers.com/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

google?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

google?

hakan bey çok teşekur ederim...

eXception google araşdırdım tabiki buldum ama elımdekıler yeterlı degil bu yüzden bu sporla ugraşanlardan bili almak istedim en iyi masa teni yapan kişiler bilir yinede google tavsiye etdıgın için teşekur ederim :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..