Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

mmustafa

Recommended Posts

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun;

Bugün her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz birlikte hareket etme ruhu ve aynı amaç etrafında birleşip aynı hedefe yürüme düşüncesinin, ülkenin tüm fertleri tarafından benimsenerek özümsenmesi ile birlikte, Türkiye’mizin dünyanın en güçlü ve en etkin devleti olacağına aynı zamanda en zengin ve en mutlu halkına sahip olacağımıza inanıyorum. Bu ülkenin insan kalitesi, tarihsel geçmişi, derin medeniyeti ve doğal zenginlikleri bu noktaya ulaşmamız için yeterlidir. Yeter ki bu potansiyeli harekete geçirebilelim.

Bu duygu ve düşünceler ile sizin ve ailenizin Cumhuriyet Bayramı'nı tekrar kutluyorum.

Selam ve saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim en güçlü ve en etkin devlet, en zengin ve en mutlu halk gibi beklentilerim yok. Kendine yeten bir devlet ve uygar bir halk olduğumuzu gördükten sonra ölmek isterim.

Cumhuriyetin yalnızca bayramlarda kalmayacağı bir bilincin egemen olması dileğiyle kutluyorum hepimizin bayramını.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BENDE TÜRKİYENİN DIŞARI ÜLKELER İLE BARIŞ İÇERİSİNDE OLMAK İSTEMEKTE FAKAT BİZİM ZEYTİN DALI UZATMIŞ OLDUGUMUZ ÜLKELERİN DAHA ÖNCEDEN KUYRUK ACILARI OLMASU NEDENİYLE DOSTUMUZ BULUNMAMAKTADIR BU NEDENLE TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU BULUNMAMAKTADIR.SELAMLARIMLA DAHA NİCE CAMHURİYET BAYRAMLARINA ULAŞMAMIZ DİLEGİYLE

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..