Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yurtdışından Hesaplı Malzeme

Ertan

Recommended Posts

• 2 months later...
Türkiye'de bulamadığınız malzemeleri ucuza alabileceğiniz bir site var.

Hollanda'da ve diğer yabancı sitelere göre çok ucuz.  Bir tahta ve lastik için 15 euro posta parası parası alıyorlar. Adresi :

TT-Shop

Aynı zamanda t-shirt,ayakkabı,tahta,file,maç topu,lastik gibi malzemeleri Çin den ucuza getiren arkadaşlarımız var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

VAT ödemiyoruz, sadece yol parası alıyorlar. Ben 5-6 defa getirttim gümrük de verilmiyor yalnız paket postahanesine gidiyor ve orada gidip biraz uğraşmak gerekiyor. 1-2 milyon da pul vs parası veriyorsunuz.

Yalnız fiyat 100 euro yu pek geçmesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

fakat ulaşım ücretini koyduğunuzda fiyat epey artıyor. sipariş verirken en çok dikkat edilmesi gereken konu bence ulaşım ücreti. ama tt-shop.com un fiyatları uygun ulaşım ücreti de 10-15 euro sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de www.tees-sport.co.uk'den getirttim fiyatları fena sayılmaz özellikle shipping 2 pound idi bu çok iyi.

Ama ben amerikada yaşayan ablam vasıtasıyla www.paddle-palace.com 'dan malzemelerimi temin ediyorum. 23 dolara Juic driva smash ultima 32dolara stiga innova premium ısmarladım. Burada tibhar makks 40euro idi hatırladığım kadarıyla(spinspor) ben amerikadan 32 dolara temin edebiliyorum oldukça ucuz...

Amerika'dan ben de çok malzeme getirttim. Bazı ürünler özellikle de birisi getirirse daha ucuz olabiliyor ama genelde Amerika daha pahalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Türkiye'de bulamadığınız malzemeleri ucuza alabileceğiniz bir site var.

Hollanda'da ve diğer yabancı sitelere göre çok ucuz.  Bir tahta ve lastik için 15 euro posta parası parası alıyorlar. Adresi :

TT-Shop

Bu site son zamanlarda biraz cıvıttı. Mesajlara düzenli cevap vermiyorlar.

Web sitesi de değişim geçiriyor. Yazdığına göre büyük bir firmayla birleşiyormuş.

Şu ara bir sipariş vermeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..