Jump to content
Masatenisi.org Forum

Transferler

Burak86

Recommended Posts

Bu sene yapılan transferlerden haberi olan var mı ben bir kaç tane duydum sizde paylaşırsanız sevinirim tabi yorumlarınızı da.

Saim Polatkan, Mesut Farahmand ve bir ve bir yabancı oyuncu Solvay e gitmiş.Ben bi de Deniz Ertuna nın Ted İstanbula gittiğini duydum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe o zaman 2 yabancı İrfan Tavukçuoğlu ve Murat Erişle oynayacak.Maçlara nasıl çıkacaklarını çok merak ediyorum.Ama bayan takımlarını güçlendirmişler bu sene Çukurovayla çok çekişmeli maçlar olacak.Başka transfer haberi duyan varsa lütfen yazın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buski bayan takımı nevin.bilgen ve azize den oluşmakta.Duyduğum kadarıyla Çukurova da sadece ayşe kalmış iki yıldız kızla oynayacakmış.Fenerbahçe de hırvat . ıldız ve banu oynayacakmış.Bakalım bu transferlerle süper lig bu sene nasıl geçecek....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar askerdeydim ve bayağı geri kaldım.Benimde bi kaç sorum olcak Gürhan Yaldız bıraktı mı? veya hangi takıma transfer oldu? fenerbahçe nin diğer yabancısı kim(grujic i biliyorum)

şerefr kardeş gürhan hala devam ediyor. fenerbahce de sube sorumlusu aynı zamanda ayrıca diğer yabancısıda çin milli takım oyuncusu Chang Gong Zheng var ... kadroları çok iyi anlayacağın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..