Jump to content
Masatenisi.org Forum

Defansif Lastikler

Recommended Posts

Masatenisi.org sitesinde sol alttaki arama kısmında tırtıl yazıp aratırsanız uzun tırtıllarla ilgili bir çok teknik yazı göreceksiniz.

Kısa tırtıl defansif bir lastik değildir. Fazla çekmediği için falsodan da fazla etkilenmez. Top açmak, blok yapmak ve şut amak için kullanılır. Kısa tırtılla yapılan vuruşlarda top çabuk düşer ve rakibin zamanlamasını bozar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kisa tirtil hakkinda olan onerileri ben de merakla beklemekteyim

Sen daha dur, bak ben de sana bir kisa tirtilli lastik onerebilirim. Bu cuma Dr. Neubauer amcamizin Tornado Ultra adli lastigini denedim. Kisa tirtilli. Ilk izlenimlerim cok olumlu, ama 1-2 kez daha oynamadan detayli bir yorum yapmak istemiyorum. Daha sonra bunun icin ayri konu acacagim. Eylemlerimiz devam edecek... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eylemlerimiz devam edecek...

:lol:

...

actin demek paketi sonunda.. guzel guzel.. :gulumse:

konuyu bir an once ac da raystorm almadan fikrimi degistirebilecek bir lastik daha bulabileyim.. :lol:

istedigim 50 tane lastik var ama ben kacini siparis edebilirim bilemiyorum.. hangi lastikten kisacagimi bilemez duruma geldim..Bilsem zaten coktan Violin ile oynuyor olurdum..;)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

actin demek paketi sonunda.. guzel guzel..
Actim tabii, ben cok kolay gaza gelirim... ;):

Bilsem zaten coktan Violin ile oynuyor olurdum..;)))

Avatarda koymussun Violin resmini ama... :lol:

Dr. Neubauer lastikle sadece bir kez oynadim, biraz daha oynamadan bir sey yazmak istemiyorum, PO lastik benim oyun stilimde de ufak degisiklikler gerektiriyor, bu ilk PO lastigim, o yuzden seni ve diger degerli forum uyelerini yanlis yonlendirmek istemem. Az sabir sevgili Dadanagast...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 45 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..