Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hallmark Ve Dr.neubauer Lastikleri

Recommended Posts

Özellikle Dr.Nbr.Super blok ve Hallmark orjinal hakkında bilgisi olan varmı?Bu iki markanın uzun tırtıklı lastikleri aynımı?

Dr. Nbr Hallmark ile ekipman işine girdi, daha sonra aynı yerde çalışan oğlu ve kendisi için yolsuzluk suçlaması yapıldı ve kavgalı bir şekilde ayrıldılar. Kendisi de şu anki şirketi kurdu. Özellik olarak birbirlerine çok benzediklerini duydum ama kesin olarak bilemiyorum.

Yalnız temmuz 2008 de uçları sürtünmesiz (anti) olan uzun tırtıl lastikler yasaklanacak. Bunlar en kötü top atan lastik gurubu ve her iki markanın uzun tırtıl lastikleri bu sınıfa giriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dr. Nbr Hallmark ile ekipman işine girdi, daha sonra aynı yerde çalışan oğlu ve kendisi için yolsuzluk suçlaması yapıldı ve kavgalı bir şekilde ayrıldılar. Kendisi de şu anki şirketi kurdu. Özellik olarak birbirlerine çok benzediklerini duydum ama kesin olarak bilemiyorum.

Yalnız temmuz 2008 de uçları sürtünmesiz (anti) olan uzun tırtıl lastikler yasaklanacak. Bunlar en kötü top atan lastik gurubu ve her iki markanın uzun tırtıl lastikleri bu sınıfa giriyor.

İlgin için teşekkürler.Yalnız bu yasaklama olayını anlayamadım.Zaten daha önce bir yasak getirilmemişmiydi.Ayrıca bu yasak tasarı aşamasındamı yoksa kesin uygulanacakmı?

Yasaklar yasaklar nereye kadar kardeşim.Tam bi lastiğe alışıyoz yine yasak.......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
İlgin için teşekkürler.Yalnız bu yasaklama olayını anlayamadım.Zaten daha önce bir yasak getirilmemişmiydi.Ayrıca bu yasak tasarı aşamasındamı yoksa kesin uygulanacakmı?

Yasaklar yasaklar nereye kadar kardeşim.Tam bi lastiğe alışıyoz yine yasak.......

kahrolsun ittf :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..