Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nasıl Tahta Ve Lastik önerirsiniz?

Misafir

Recommended Posts

Hepinize merhaba arkadaşlar ben bugüne kadar hep markasız raketlerle oynuyodum ama oyunumu biraz ilerletince iyi bir raket almaya karar verdim oyunumu kısaca anlatayım:Karşı tarafın sert şutlarına karşı backhandimle iyi savunma yapabiliyorum masaya yakınkende top kalkarken ani hızlı şutlar atıyorum yani backhandi kontrollü ve hızlı olan bi lastik olursa ii olur forhandim o kadar ii deil ama oda hızlı bi lastik olursa yararlı olur diye düşünüyorum

Nasıl bir lastik veya tahta önerirsiniz(önerirken brz açıklarsanız fiyatından fln bahsederseniz ii olur) şimdiden hepinize tşkler bide bi sorum daha olcaktı:

Stiga toplar nasıldır

Hepinize tşkler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepinize merhaba arkadaşlar ben bugüne kadar hep markasız raketlerle oynuyodum ama oyunumu biraz ilerletince iyi bir raket almaya karar verdim oyunumu kısaca anlatayım:Karşı tarafın sert şutlarına karşı backhandimle iyi savunma yapabiliyorum masaya yakınkende top kalkarken ani hızlı şutlar atıyorum yani backhandi kontrollü ve hızlı olan bi lastik olursa ii olur forhandim o kadar ii deil ama oda hızlı bi lastik olursa yararlı olur diye düşünüyorum

Nasıl bir lastik veya tahta önerirsiniz(önerirken brz açıklarsanız fiyatından fln bahsederseniz ii olur) şimdiden hepinize tşkler bide bi sorum daha olcaktı:

Stiga toplar nasıldır

Hepinize tşkler

Mrb syborg aramıza hos geldin.markasızlardan kastın voit falansa sana butterfly 1700 tavsiye ederim fiatı hatırladıgım kadarıyla 30 ytl.nerdeyse kaliteli butun spor mag. bulabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forumda herkes hazır rakete karşı olduğu için pek sıcak bakmıyordum ama tşk ederim tavsiyelerin içn

stiga toplar 40mm okulda değiştiriyorum kendi markasız toplarımı verip stiga toplar alıyorum hepsi turuncu oldu ama olsun artık:Disterseniz sizede alırım:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..