Jump to content
Masatenisi.org Forum

Skyline Ve Presports

Sinan1Gulec

Recommended Posts

Arkadaslar presports taki fiatlara baktım ve cok uygun buldum sizce guvenilir bir site midir? Kargo ucretleri ne kadar ve indirim var mı(bilen yardımcı olabilir mi) Ayrıca bir seyler almak istien varsa birlikte alabiliriz.

Ben kendim almadım. Fakat yurtdışındaki sitelerde alışveriş yapanlar güvenilir olduğunu söyleniyor. Kargo ücreti aldığın malzeminin ağırlığına göre değişiyor. Alacaklarını sepete attıktan sonra orada ne kadar kargo ücreti tutacağını hesaplayan bir bölüm var. "estimate shipping" düğmesine basarsan, orada açılan pencerede kargo ücretini öğrenebilirsin!

umarım yardımcı olur bu bilgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kendim almadım. Fakat yurtdışındaki sitelerde alışveriş yapanlar güvenilir olduğunu söyleniyor. Kargo ücreti aldığın malzeminin ağırlığına göre değişiyor. Alacaklarını sepete attıktan sonra orada ne kadar kargo ücreti tutacağını hesaplayan bir bölüm var. "estimate shipping" düğmesine basarsan, orada açılan pencerede kargo ücretini öğrenebilirsin!

umarım yardımcı olur bu bilgiler

Tesekkurler iii gunler... Primorac-tan/boll-suss=0-4

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam.

Üç kez oradan alışverişim oldu ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sipariş yaklaşık 10-15 günde postayla geliyor. Kargo ücretide ortalama 1 kg. için yaklaşık 10-12 dolar , oldukça hesaplı.

Tavsiye olunur. :thup:

Bence ödeme şekillerinde -paypal- sistemi varsa o alışveriş sitesi güvenilirdir.

Hoşçakalın ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam.

Üç kez oradan alışverişim oldu ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sipariş yaklaşık 10-15 günde postayla geliyor. Kargo ücretide ortalama 1 kg. için yaklaşık 10-12 dolar , oldukça hesaplı.

Tavsiye olunur. :thup:

Bence ödeme şekillerinde -paypal- sistemi varsa o alışveriş sitesi güvenilirdir.

Hoşçakalın ...

peki diger sitelere gore neden lastik fiatları ucuz?????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam

Tüm lastikler ucuz değil bfy,andro gibi markaların lastikleri diğer satıcılarla aynı düzeyde.Yalnız

Çin lastikleri ve tahtaları için en ucuz ikinci site (birincisi www.eacheng.net ).

Bu ucuzluğun nedeni de herhalde Malezya' nın Çin'e olan yakınlığı ve Çin den getirilen ürünlerde vergi, gümrük ücretlerinin oldukça düşük olması diye düşünüyorum.

Hatta bazı yurtdışı sitelerde 100 usd üzeri alışverişde ürün gümrüğe takılabiliyor ama bu sitede böyle bir sorun da yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam

Tüm lastikler ucuz değil bfy,andro gibi markaların lastikleri diğer satıcılarla aynı düzeyde.Yalnız

Çin lastikleri ve tahtaları için en ucuz ikinci site (birincisi www.eacheng.net ).

Bu ucuzluğun nedeni de herhalde Malezya' nın Çin'e olan yakınlığı ve Çin den getirilen ürünlerde vergi, gümrük ücretlerinin oldukça düşük olması diye düşünüyorum.

Hatta bazı yurtdışı sitelerde 100 usd üzeri alışverişde ürün gümrüğe takılabiliyor ama bu sitede böyle bir sorun da yok.

peki belli bir fiatı gecınca kargo ucretsiz oluyor mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar
Selam

Tüm lastikler ucuz de?il bfy,andro gibi markalar?n lastikleri di?er sat?c?larla ayn? düzeyde.Yaln?z

Çin lastikleri ve tahtalar? için en ucuz ikinci site (birincisi www.eacheng.net ).

Bu ucuzlu?un nedeni de herhalde Malezya' n?n Çin'e olan yak?nl??? ve Çin den getirilen ürünlerde vergi, gümrük ücretlerinin oldukça dü?ük olmas? diye dü?ünüyorum.

Hatta baz? yurtd??? sitelerde 100 usd üzeri al??veri?de ürün gümrü?e tak?labiliyor ama bu sitede böyle bir sorun da yok.

100 usd uzerinin gumruge takilma riski gercekten yok mu bu sitede? 200+ usd lik bir alisveris sorunsuzca gelir mi? bunun testini yaptin mi?

100 usd altinda kalmasina dikkat ediyorum her zaman alisverislerde (yuksekse de, pakete 100 usd alti yazdiriyorum)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..