Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hangi Marka Raket Kullanırsınız?

Guest bordomavim spor kulübü

Recommended Posts

tabıkı butterfly ama artık tıbhara taktım kafayı ona dogru meyıllenıyorum

arkadaşlar

butterflyın kalitesine sözüm yoq. kalitesinin yanında adı da var. yani hemen hemen herkes biliyo. bu yüzden fiyatı pahalı. özellikle tahtaları.

mesela donic, tibhar ... vs nin tahtaları da çok kaliteli özellikle donic in tahtaları çok ucuz diyolar ama benim açıkçası bi fikrim yoq. yani butterfly bağnazlığı yapmayalım..

benim şu andaki raketim tam karma butterfly-donic-tibhar karışık...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ozan barıs arkadasım ne eden yapayım kı btfly bagnazlıgı hocamın btfly1700 uyle oynuom kendı raketım bıle degıl tabıkı btfly derken baska secenegım olmadıgı ıcın dedım

ya özellikle bir kişiye söylemedim yanlış anlaşılmasın. yani fiyatı yüksek olan herşey iyi diildir. bunu bilelim. kendi kategorsinde iyidir ama kişiye göre değişir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben stiga(peter) tahta ve sriver fx kullanıyorum.

ama yakında tahtayı karbon ile değiştiricem

eğer kontrol konusunda ya da şöyle söylim spin atarken masatı tutturma da az da olsa problem yaşıyorsan carbon kullanmanı kesinlikle tavsiye etmem. şahsen ben kullanıyorum ve kontrol konusunda problem yaşıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..