Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Transfer!

PingPongMan

Recommended Posts

Fenerbahçe, masa tenisine verdiği önemi süper bir transferle pekiştiriyor. Kulüp içinden aldığımız istihbarata göre olimpiyatlardan sonra,

TIMO BOLL

Fenerbahçe'ye geliyormuş.

Bir süredir kendi kulübüyle finansal sorunlar yaşayan Timo Boll'un her an kulüp değiştirmesi bekleniyordu. Ancak, bunun Almanya'da bir kulüp olacağı, ya da düşük bir ihtimal, Çin'de oynayacağıydı...

Böyle bir gelişmeyi kimse aklının ucundan bile geçirmiyordu.

Türk masa tenisine hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir an için şaka sanmıştım ama biraz önce Savaş bey ile konuştum. Timo Boll'un menejeri ile iki defa görüşmüşler.

Daha kesinleşmediği için fazla detay vermek istemedi. Timo olmazsa diye başka oyuncularla da görüşüyorlarmış ama diğerlerinin ismini vermedi. Sadece dünya sıralamasında ilk 30 içindeki bazı oyuncular dedi.

Müthiş bir şey eğer transfer edebilirlerse.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sırf küçük bir masa tenisi haberi yakalamak için FB TV izliyorum. Sırf bunun için bana göre saçma olan övgüleri dinliyorum. Ve benim adamım Timo Türkiye'ye ezeli rakibimiz Fenerbahçe'nin masa tenisi takımına transfer oluyor. Bu gerçekleşirse artık FB Tv izlemek o kadar da işkence olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timo Boll gelirse acaba süper lig gerçekten çok mu kaliteli olacaktır? yoksa timo boll gibi bir oyuncu ile başa çıkacak oyuncu olmadığı için Timo bir süre sonra kendisi de mi sıkılacaktır? Yoksa türk oyuncular Timo ile başa baş mücadele edebilmek için daha çok mu çalışacaklardır?

unutmamak gerekiyor ki dünya sıralamasında Timo ile kendisine en yakın türk oyuncu arasında 200 kişi var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neyse arkadaşlar,

daha fazla uzatmayalım...

bu haber tabii ki

1 Nisan

:D: :fildir:

şakasıydı... Yalnız, Ertan Bey, siz de az değilsiniz yani... biran için ben de "kendi attığım şey gerçek mi oluyor, bu kadar da şanssızlık olmaz, bir şaka yapalım dedik o da gerçek çıktı" diye düşünmedim değil... :sasi:

Ama Timo hakikaten gelecek olsa, bence de sıkılır biraz...

Ayrıca, şu ana kadarki veriler, seneye Borussia Düsseldorf'a geleceği yönünde... Ama kesinleşmiş birşey yok...

PingPongMan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar;1 ay sonra Fenerbahçe ile Eskişehirde Süperlige çıkma maçımız olacak.Artık elemeler bitti Eskişehirde karşılacağız diye (bu arada takımlar süperlige çıkmak için kimleri transfer edecek )beklerken bu güzel şakayı görünce Timo'nun benle karşılaşıp kariyerini Türkiyede bırakacağı için üzülmüştüm :lol: Neyse genede bunun bir şaka olması beni sevindirdi.(Yani Timo adına :D: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 51 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..