Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Şampiyonası, 3 Eylül’de Fransa’da Başlıyor………

Cem Avunduk

Recommended Posts

milli7-1.jpg

Erkek A Milli ve Kadın A Milli takımımız, 3-8 Eylül 2019 tarihleri arasından Fransa´nın Nantes kentinde yapılacak Avrupa Takımlar Şampiyonası finallerinde mücadele edecek.
Erkek A Milli takımımızda İbrahim Gündüz, Talha Yiğenler, Ziver Gündüz, Zihni Batuhan Şahin, Kadın A Milli takımımızda ise Sibel Altınkaya, Özge Yılmaz, Gülpembe Özkaya ve Ece Haraç yer alacak.

ece86-2.jpg

Nantes´in Metropolitan Spor Salonunda oynanacak maçlarda Erkek A Milli takımımız H Grubunda Yunanistan ve Portekiz, Kadın A Milli takımımız ise F Grubunda İsveç ve Polonya ile aynı grupta yer aldı.
Elemeleri iki yıldır süren Avrupa Takımlar Şampiyonası´nda erkelerde ve kadınlarda 24 takım, üçerli 8 grupta mücadele edecek. Grup maçlarının tamamlanmasının ardından, gruplarında ilk sırayı alacak takımlar çeyrek finale yükselecek. Çeyrek finallerden itibaren eleme sistemi kullanılacak ve Şampiyona 8 Eylül´de yapılacak final karşılaşmasıyla sona erecek.

ibrahim-2-2.jpg

Sporcularımıza başarılar diliyorum. Benim için başarı dünyada ilk 20 dir. Bir gün bu hedefin olacağına inanıyorum. Bunun için hepimizin çok çalışması gerekir.

……..Haydi Türkiye…….Hedef Dünya’da İlk 20……..

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Gsm: 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/avrupa-sampiyonasi-3-eylulde-fransada-basliyor/

lord2-30.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, Cem Avunduk yazdı:

Sevgili doğu

Yabancı kökenli oyuncu ile iyi derece yapmak., bu sporun bütün Dünya’daki bir gerçeği. Kaliteli ve Türk Masa Tenisi ne faydalı olacağına inanılan yabancı kökenli oyuncu olabilir diye düşünüyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

Sayın Cem Avunduk, bende buyukdogu gibi düşünüyorum. Öncelikle içimizden doğan milli oyuncularımızla bu sporda dünya da nerelerde olduğumuzu bir görelim. Takviye yada destek kısmında ise, çok iyi antrenör yabancı oyuncu ile yola devam edilmesi daha mantıklı olur gibi geliyor.                                                    Saygılarımla. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..