Jump to content
Masatenisi.org Forum

Inanamayacak Sınız!

Guest mavimavi

Recommended Posts

Merhaba

Aşağıdaki internet adresinde belkide bir çoğumuzu esaret altına alan ve bir türlü kurtulamadığımız bir illet olan sigaradan ne kadar keyifle evet yanlış okumadınız keyifle ve zararsız olarak kurtulacağımız açıkça görülmektedir. RUYAN denilen bu elektronik sigara sayesinde sizde sevdiklerinizin sağlığını korumak istiyorsanız bu haberi bütün arkadaşlarınıza dağıtınız. Sigara içsenizde içmesenizde....

Kesinlikle uydurma bir haber olmayıp bugünkü ( 16.01.2007) hürriyet gazetesinde tam yarım sayfa HABER yapılmıştır. Ayrıca ana haber bültenlerinide takip ederseniz size doğrulunuğu göreceksiniz.

İncelemek isteyen arkadaşlar için site adresi aşağıdaki gibidir. Linki kopyalayıp adres satırına yapıştırdığınızda site açılacaktır.

www.e-sigara.net

BU MESAJI SİZLERE GÖNDERİYORUM. ÇÜNKÜ ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Tinerci ya da sigaracı olmak arasında ne fark var? Hiç bi fark yok. İkisi de madde bağımlılığı. Sigaraya verdiğimiz para ile her ay yeni bir çift kaliteli rubber alabilmek ise zararın bir başka yönü:-) Yanınızda sigara taşıyacağınıza küçük bir şişe su taşıyın, her aklınıza sigara gelişinde yudum yudum su için. Zamanla bundan keyif almaya başlayanlar da yok değil doğru söylüyorum. Bilmeyenler için söyleyeyim vücutta karbonmonoksit birikimi, O2 yani oksijen gereksiniminden 20 kat daha fazla. Yani sigara dumanı hemen oksijenin yerini alıyor ve vücudumuz oksijenden faydalanamıyor, halbuki vücudumuzun acil ihtiyacı olan tek gıda oksijendir. Peki sigaracılar neden yıllarca yaşayabiliyorlar? Zehiri sürekli ama çok küçük miktarlarda soluyorlar da ondan. Halbuki 1 gram nikotini aniden damara enjekte ettiğimizi düşünürsek o insan hemen ölür. Biraz iç açıcı bir konuşma olmadı galiba kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tinerci ya da sigaracı olmak arasında ne fark var? Hiç bi fark yok. İkisi de madde bağımlılığı. Sigaraya verdiğimiz para ile her ay yeni bir çift kaliteli rubber alabilmek ise zararın bir başka yönü:-) Yanınızda sigara taşıyacağınıza küçük bir şişe su taşıyın, her aklınıza sigara gelişinde yudum yudum su için. Zamanla bundan keyif almaya başlayanlar da yok değil doğru söylüyorum. Bilmeyenler için söyleyeyim vücutta karbonmonoksit birikimi, O2 yani oksijen gereksiniminden 20 kat daha fazla. Yani sigara dumanı hemen oksijenin yerini alıyor ve vücudumuz oksijenden faydalanamıyor, halbuki vücudumuzun acil ihtiyacı olan tek gıda oksijendir. Peki sigaracılar neden yıllarca yaşayabiliyorlar? Zehiri sürekli ama çok küçük miktarlarda soluyorlar da ondan. Halbuki 1 gram nikotini aniden damara enjekte ettiğimizi düşünürsek o insan hemen ölür. Biraz iç açıcı bir konuşma olmadı galiba kusura bakmayın.

gerçekten hiç iç açıcı değildi <_<:lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Napiim Tufan Yalçın, memleketimizdeki sigara bolluğunda bu gidişle Türk milletinin soyu tükenecek :D: Elimden geldiği kadar korkutmaya çalışıyorum.

Sokaklarda, caddelerde bilumum tütün çeşitleri, kaçak sigara, puro satılıyor. Giderek daha hastalıklı bir millet haline geliyoruz. Avrupa ve Amerikalıların o sağlıklı, bakımlı, sportmen görünüşü yok bizim halkımızda. Neyse uzatmadan, ülkemiz bilinçli bir şekilde sigara cenneti haline getirildi lütfen dikkatli olalım.. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, uzun zamandır gözlemliyorum, özellikle veteran kategorisi başta olmak üzere birçok masatenisçi sigara tiryakisi.Maçlarını yapar yapmaz hemen koştur koştur sigaralarını yakıyorlar bu da genç sporculara kötü örnek oluyor. Lütfen özellikle resmi müsabakalar sırasında bu konuda özen gösterelim, maçları seyretmeye gelen altyapı sporcuları mink kardeşlerimize kötü örnek olmayalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın cansever bir çift kaliteli raket lastiği alsakolmaz mı? neden rubber... selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Sayın Azoman,

Haklı olarak eleştirdiğiniz için teşekkür ederim. "Raket lastiği" demek aklıma gelmedi, sadece lastik ise genel bir terim olduğundan kullanamadım. Sonuçta terminoloji konusunda eksiğimi tamamladınız. Sevgiler, selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..