Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar Match Tahtası Hakkında Düşünceleriniz

Recommended Posts

14 saat önce, sevimsizpütür yazdı:

https://revspin.net/blade/tibhar-match.html 

Burada kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlar mevcut. Az da olsa işinize yarayabilir. 

Onları okudum, yine de teşekkürler.

1 saat önce, buyukdogu yazdı:

Kontrollü atak özellikli bir tahta, sert değil, fiyatına göre uygun özellikte, ben çin lastikleri ile denemiştim kontrollü ve masaya yakın oynayan için uygun diyebilirim.

Ekipman tavsiyesi istemek gibi olacak ama orta mesafeden kontrollü atak için uygun mudur, değilse hangi tahta uygundur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

match tahtası başlangıç seviyesi için uygun bir tahta.fiyatına göre kaliteli bir tahtadır.orta mesafeden atak oyunu için uygun biraz yumuşak tahta seçmekte fayda var bence .peter korbel gibi tahatalar ideal olabilir.Oyun tekniği oturmuş ise clipper gibi 7 kat bir tahtada olabilir.kaliteli bir tahta alıp uzun süre kullanmak mantıklı olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 09.01.2019 Saat: 19:14, akar35 yazdı:

match tahtası başlangıç seviyesi için uygun bir tahta.fiyatına göre kaliteli bir tahtadır.orta mesafeden atak oyunu için uygun biraz yumuşak tahta seçmekte fayda var bence .peter korbel gibi tahatalar ideal olabilir.Oyun tekniği oturmuş ise clipper gibi 7 kat bir tahtada olabilir.kaliteli bir tahta alıp uzun süre kullan

Hatalı mesaj silindi:fildir:

birisi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..