Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Tahtalar

Recommended Posts

Ben birkaç donic tahtası kullandım. Fiyat/performans açısından iyiler. Butterfly'ın kalite olarak super tahtaları var ama donic'inkinden kötü olanları da var. Tabii ben all ve all+ tahtalar için konuşuyorum. Yine de denediğim en iyi tahta bence bty grubba carbon. En hayal kırıcı olan ise mantar saplı olan donic waldner dotec ar. Çok kötü değildi ama vaad ettiklerinin epeyce altında bir tahta, çok kontrolsüz. Şu an donic waldner dicon kullanıyorum. O kadar yavaş bir tahta ki donic waldner allplay sıralamada ondan daha yavaş gösterilmesine karşın kesinlikle dicon'dan daha hızlı. Yine de dicon istikrarlı bir tahta. Hızlı lastiklerle kullanmak için bire bir.

Bence donic lastikler vasat ama mesela desto f2'ye bayılan arkadaşlarım var. Çok lastik denedim donic marka. İşte bu benim lastiğim diyebileceğim lastik yine BTY tackiness drive oldu.

Ama nittaku hammond da gerçekten hoş bir lastik bu arada. Yumuşak süngerli deniyor ama bence medium- sertlikte bir süngeri var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim beklediğim yorumlar bu şekilde olanlardı. donic ve bty tahta kullananlar görüşlerini açıklasın ki biz de bilelim aradaki kalite farkını ve fiyat performans değerlendirmesi yapalım. tekrar teşekkür ederim. katılım cidden çok güzel oldu olacak gibi de görünüyor...

saygılar...

Kullandıgım ikinci donic tahta crisan titanium cok memnun kaldım. Yumusak ve orta sertlikte sungeri olan lastiklerle cok iyi sonuc aldım. Yeni cıkan donic tahtaların fiyatları kalitesi ile birlikte biraz artıyor. Benim kullandıgım tahtanın da fiyatı digerlerine gore biraz daha pahalı. Donic corbo system serisinin de guzel oldugunu söylüyorlar. Eger aradıgınız niteliklerdeki tahtayı secebilirseniz aynı veya daha fazla oyun zevkini donic tahtalarda da bulabilirsiniz.

Bu arada donic firmasının artık avrupa yakasında da temsilciligi var. hakkigurel@yahoo.com dan bilgi alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ARKADAŞLAR ŞU KABUL EDİLMESİ GEREKEN BİR GERÇEK Kİ DONİC GERÇEKTEN KALİTESİ KANITLANMIŞ BİR MARKA. DÜNYA ÜZERİNDE BİR ÇOK ÜST DÜZEY MASA TENİSİ OYUNCUSUNUN TERCİHLERİ ARASINDA. ÖNEMLİ OLAN KENDİ OYUN STİLİNE UYGUN MALZEMEYE ALIŞMAK. ÇÜNKÜ ÜST DÜZEY OYUNCULARIN BİRÇOĞU NEREDEYSE İLK TAHTALARI İLE OYNUYORLAR...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
Guest Ömer Faruk Yılmaz

Donic tahtalardan bahsetmişken, bende bu aralar Donic Opticon u araştırıyorum... Kullanan yada hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. (özeldende mesaj atabilrsiniz...)

Teşekkürler ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..