Jump to content
Masatenisi.org Forum

KONYA MASA TENISI SALONU SORUNSALI

MersinLee

Recommended Posts

Değerli Abilerim

Masa tenisi masası ve aktivitesini yapacak tek yerimiz Torku stadyumu imiş falan lisansın süresi bitti lisans çıkarıdk bir hevesle dedim gidelim 45 dakika yol çekiyor benim öğrenci yurdundan. Bize denilen salon saat öğleden sonra 3 ila 9 arası stadyum açık gelin oynayın. Lakin   Perşembeden beri geliyorum. Bir tek o gün oynayabildim.diğer günlerde görevlilerin sözde görevlilerin cevabı bugün kapatıcam bugün böyle diyip kişisel salonları gibi sürekli kapatması. Kafalarına göre kapatıyorlar bence. Bugün de gittim 6 ya kadar açık anahtar başkasında gibi söylemlerle karşılaşıyorum. Yapacak bir şey yoksa lisansı atıcam bir dahada gitmeyeceğim zaten. Şimdi benim Şikayet edeceğim neresi var. Ve yapabileceklerim sınırlı mı? Ona göre bir yol yordam gösterin abilerim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benzer durum sıklıkla yaşanmakla beraber, bağlı olduğunuz bir klübünüz varsa kulübünüz adına, yoksa ferdi olarak il spor müdürlüğüne bir dilekçe yazarak ilgili salonun kendi istediğiniz saatler ve günleri de belirterek masa tenisi antrenmanı için tahsis edilmesini isteyiniz. Altına adresinizi iletişim bilgilerinizi lisanslı oyuncu olduğunuzu da belirtiniz. Mutlaka cevap vereceklerdir.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 19.11.2018 Saat: 19:26, MersinLee yazdı:

Değerli Abilerim

Masa tenisi masası ve aktivitesini yapacak tek yerimiz Torku stadyumu imiş falan lisansın süresi bitti lisans çıkarıdk bir hevesle dedim gidelim 45 dakika yol çekiyor benim öğrenci yurdundan. Bize denilen salon saat öğleden sonra 3 ila 9 arası stadyum açık gelin oynayın. Lakin   Perşembeden beri geliyorum. Bir tek o gün oynayabildim.diğer günlerde görevlilerin sözde görevlilerin cevabı bugün kapatıcam bugün böyle diyip kişisel salonları gibi sürekli kapatması. Kafalarına göre kapatıyorlar bence. Bugün de gittim 6 ya kadar açık anahtar başkasında gibi söylemlerle karşılaşıyorum. Yapacak bir şey yoksa lisansı atıcam bir dahada gitmeyeceğim zaten. Şimdi benim Şikayet edeceğim neresi var. Ve yapabileceklerim sınırlı mı? Ona göre bir yol yordam gösterin abilerim. 

Salonda görevli hocalara ulaşabildiniz mi? Ayrıca, İl Spor Müdürü'nün sosyal medya hesabı varsa - ki özellikle Facebook- tan mesaj atar, görevlilerin davranışlarını da iletirseniz güzel sonuçlar olabilir :) 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, smetmusti91 yazdı:

Salonda görevli hocalara ulaşabildiniz mi? Ayrıca, İl Spor Müdürü'nün sosyal medya hesabı varsa - ki özellikle Facebook- tan mesaj atar, görevlilerin davranışlarını da iletirseniz güzel sonuçlar olabilir :) 

Ulaştım ulaştım da pek fayda etmedi. Az ilerlesem sözlü kavgaya döner iş. Klasik saat söylüyor. Teşekkür ederim yorumun için 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..