Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Salonları Hakkında Soru...

Guest OguzAral

Recommended Posts

Herkese merhaba,

Küçükyalı veya bostancı civarlarında pinpon salonları nerelerde var? ("ping

bilardo" hariç...)

Buralarda oturan arkadaşlar bu konudaki bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

(Küçükyalı civarında oturan arkadaşlardan benimle pinpon oynamak isteyen çıkar ise tanışmayı çok isterim)

Sevgiler,

Oğuz Aral

oguzaral@yahoo.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Oğuz Bey,

Anadolu yakasında Masa Tenisi oynayabileceğiniz 3 salon var. Bunlardan birincisi Fenerbahçe Veteran Derneği'nin salonu. Yeri Kadıköy'de ve telefonu 0216 336 36 09 olması gerek. Sanırım Ertan Bey'den Fenerbahçe ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çünkü ben bu salona gidip antenman yapamadım. Sadece güzel bir salon olduğunu biliyorum.

Diğer bir salon Veteran Derneğine ait ve Göztepe'de. Ali Fuat Cebesoy Okulunun içinde. Telefonu 0216 315 20 20. Nazım Arpacı ile görüşebilirsiniz ve adımı rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Ancak Dernek sanırım akşamları 17.00'den sonra açılıyor. Haftasonu tüm gün çalışabilirsiniz.

En son salonunda Haydarpaşa Lisesi Eğitim Vakfı, lstanbul Veteran Derneği olduğunu biliyorum. Yeri Altunizade'de. Ancak bende bu derneğin telefonu yok. (Sanırım okulun adıyla 118'den alabilirsiniz.)Sadece okulun içinde olduğunu biliyorum.

Son iki yazdığım salonda fazla maliyet çıkmasın diye sanırım okullar tercih edilmiş. Ancak salonlar güzel. Okul içinde olması küçük biryermiş izlenimi yaratmasın.

Yazdığım üç yerde hem oynayabileceğiniz hemde kendinizi geliştirebileceğiniz yerler. Ancak tüm salonları gidip görmenizde de fayda var.

Yine de bir aksilik olur ise bana ulaşabilirsiniz.

Cep tel: 0532 792 09 55

Sevgiler ve Saygılarımla,

Saadettin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 years later...
  • 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..