Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması

Misafir

Recommended Posts

Bence forum buluşması her sene aynı şehirde yapılmalı.Sürekli şehir değiştirmek insanların planlarını aksatabilir.En son yapılan yani Ankarada ki forum buluşması çok güzel geçmişti.İstanbulu forum buluşması diye saymıyom çünkü İstanbul buluşması olmuştu.Aslında her sene Ankarada olsa çok iyi olur çünkü Ankara merkezi ve her yere yakın sayılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence forum buluşması her sene aynı şehirde yapılmalı.Sürekli şehir değiştirmek insanların planlarını aksatabilir.En son yapılan yani Ankarada ki forum buluşması çok güzel geçmişti.İstanbulu forum buluşması diye saymıyom çünkü İstanbul buluşması olmuştu.Aslında her sene Ankarada olsa çok iyi olur çünkü Ankara merkezi ve her yere yakın sayılır.

Ankara bence de iyi fikir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya beyler sizi anladımda mesela hep ankara tarafındaki kişiler ankara diyo denizlide olsun oda olmadı izmirde olsun yani illa merkez olcak diye bişey yok dimi mesela ben ankaraya denizliden gelemem hayatta mesela afyonda olsun kütahyada olsun balıkesirde olsun antalyada zaten mutlaka olmalı dimi haklımıyım sizce

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi de buluşmayı denizlide balıkesirde izmirde ya da antalyada yaptığın zamn samsundakiler trabzondakiler ya da rizedekiler nasıl gelecek.bu buluşma forum buluşması adı altında yapıldığı için merkezi bir yerde yapılmalı die düşünüyorum.tabi yazın tatil amaçlı düşünülüyorsa antalya yada izmir iyi fikir :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Ankarada olmasını istemeniz yaptığım organizasyondan memnun kaldığınızı gösteriyor.Bu beni çok sevindirdi.Ancak diğer şehirlerdede bu organizasyonu üslenecek arkadaşlarımızı kırmamamız gerekli diye düşünüyorum.Ayrıca biliyorsunuzki ilk İzmir turnuvamıza JAPONYA ve ALMANYA'dan gelen üyelerimiz olmuştu :lol: .

Ama dersenizki Ankara olsun aynı şekilde ayarlayabilirim. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla Tufan abi bence çok güzel olur.Kimsenin de hayır diyeceğini sanmıyorum.Çünkü yapmışmış olduğun organizasyon süperdi.Diğer şehirlerden üstlencek ciddi anlamda birilerinin çıkacağını pek sanmıyorum ama çıkarsada neden olmasın.Yinede Ankara herşey için uygun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Forum buluşması bence hiç bir şekilde başka bir organizasyonla birleştirilmemeli.Bu bize özel ve sadece bizim katılabileceğimiz bir buluşma ve kaynaşma organizasyonu olmalı.Dikkat ederseniz turnuva olarak bahsetmiyorum.Çünkü bana göre foruma aktif olarak katılanların birbiriyle tanışması,oyunları hakkında bilgi sahibi olunması,oyunlarına göre kullandığı ekipmanların uyumu ve aktif üyelerimizin sosyal karekterleri ile ilgili bilgi sahibi olabileceğimiz bize özel bir organizasyon yapılması bence çok önemli.

Buna göre geleneksel hale getirdiğimiz forum buluşması organizasyonun gayet ciddi ve forumumuza yakışır bir şekilde yapılması görüşündeyim.İzmir ve Ankarada olduğu gibi. :thup:

4. defa yapılacak bu organizasyona ev sahipliği yapmak isteyen arkadaşlar lütfen bu işi dikkate alsın ve sadece bizim şehrimizde yapılsın diye atılmasın.Organizasyonun çok iyi olması ve her türlü imkanın sağlanıp bilgi verilmesi o şehrin dışından katılacak arkadaşların mağdur edilmemesi çok önemli.

Şubat ayına yaklaştığımız bu günlerde organizasyonun yapılacağı ve bu önemli görevi alabileceğine inanan arkadaşlar şehir ve bilgilerini yavaş yavaş belirtmeleri görüşündeyim.

Aday şehir ve orginazatörlerimiz bilgileriyle bu organizasyonun altından nasıl kalkacaklarını belirtmeye başlarlarsa nerede yapılacağına bizde duruma göre karar verebiliriz.

4. Buluşmamız için herhangi bir organizasyon teklifi gelmezse 2. buluşma yani Ankara buluşması organizasyonu yaptığım gibi üyelerimizin katılım durumuna göre tekrar organizasyon yapabilirim. :B:

Herşey siz üyelerimiz için ve kaynaşıp yaptığınız yorumları kişileri bilerek yapmanız için.

:thup:

Saygı ve sevgilerimle... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu forum buluşmasını ankarada yapıyosak eğer ben giresunda oturuyorum ve bu cumartesi (27 si oluyo galiba) ankaraya gelebilirim tam olarak tarih sölerseniz ona göre gelip gelmeme fikrimi değiştirebilirm.

ya da ankarada buluşabileceğim biri varsa o da söylesin ona göre karar veririm....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..