Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yumuşak,yapışkan Ve Hızlı Lastik

Emrah

Recommended Posts

Genelde yazdığın tarzla en iyi örtüşecek lastik Butterfly Tackifire Special Soft'tur. Çünkü yazdıklarını hepsini yapmak mümkün. Bunun yanında Tackifire C Soft lastikte bu lastiğin daha yapışkan yüzeylisi ama daha pahalısı. Birde aklıma gelen TSP Triple Spin lastiği var. Bununda üst lastiği çok yapışıyor ve süngeri yumuşak. Diğer taraftan malzeme satışı yapan tüm firmalara danışabilirsin. (Ekipman bölümünde yer yer hepsinin adresi ve telefonları yazıyor)

Ben bildiklerimi yazdım. Daha doğrusu bildiklerimi değilde kullandıklarımı yazdım. Genelde Japon imalatı olan markaların içinde Juic ve TSP lastiklerin yapışkan özelliği diğer lastiklere göre daha fazla ama yeni çıkan Butterfly Tackifire C Soft'un yüzeyide inanılmaz yapışıyor diye duydum.

Bu kadar lastik yazdım ama birinci tercihini ilk lastikten yana kullanmanı isterim. Çünkü yazdığın herşeye yarıyor ve kontrolü iyi bir lastik...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Andronun Revolution lastiğini tavsiye ederim.Çok yumuşak ve tensor özelliği üst seviyede bi lastik.Oynayınca kalitesine çok şaşıracaksınız.klik diye ifade edilen bir ses tonu var ve maksimum his sağlıyor.Quad yada Cor değil bahsettiğim model sadece Revolution. Şiddetle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rapid soft u biliyorum. benim istediğim daha farklı.yüzeyi gerçekten yapış yapış olsun istiyorum.rapid soft gerçekten güzel bir lastik.bizim arkadaşlar hep kullanıyor ama benim istediğim tarz değil.mesela mark soft kullandım.çok güzel bir lastik.rapid softtan daha da yumuşak ama yüzeyi yapışkan değil.onla yüksek spin atsam kafama yerim topu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aradiginiz,yüzü yapiskan,yumusak ve hizli bir lastik piyasada galiba yok.Zira aradiginiz lastik ancak çin lastiklerinde bulabilirsiniz.Bu lastiklerinde çogu sert ve yavas lastikler.Palio cj 8000 spin lastigi,bahsettiginiz kriterlere en yakin lastik.Ama hiz konusunda garanti veremem.Birde Dr.neubauer in domination lastigi var.Ama istediginiz gibi yumusak degil.

Ama http://www.japsko.com/ adresten istediginiz çin lastigini,istediginiz yumusakliktaki sungerle ismarliyabilirsiniz.Fransizca,ingilizce ve almanca cevap yaziyorlar.Lastigide hemen yolluyorlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..