Jump to content
Masatenisi.org Forum

Karabük'te Masatenisi Oynayacak Arkadaş Arıyorum

Recommended Posts

Ben Karabüklüyüm Fakat İStanbulda Yaşıyorum.Memleketimde de Masa Tenisine İlgi Duyanlar Olması Hoş.Gecen Hafta Sonu Bartında Minikler Grup Elemelerinde Karabük ün İl Temsilcisi Bayanla Tanıstım.Kendisi Ayrıca Antrenör.Ona Ulasabilirseniz Yardımcı Olabilir.Genclik Sporda Calıstıgını Söyledi Ama Baska Bi Bilgim Yok Kendisi Hakkında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

karabük teknik eğitimde öğrenciler var masa tenisi oynayan aynı zamanda türkiye 2.liginde oynuyorlar ve gayet iyiler. bende nasip olursa onların arasına katılacam tansfer olayı yani. bundan sonra karabük teknik eğitim adına yarışmalara katılacağım. orada zonguldaklı arkadaşlar var gürkan çoban karabük teknik eğitimde okuyor telefonu:05427491328 sana yardımcı olur???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

herkes herhalde Msn Messanger kullanıyordur. İsterseniz bir liste oluşturalım ve haberleşelim. yahoo groups altında bir listede açabiliriz.

Böylece herkes haberdar olmuş olur ne dersiniz. Benim msn adresi eonan @ hotmail.com . Biz ENKA'nın yüzme havuzundan bu sene ortasında faydalandık. 30 kişilik bir grup için 3aylık 280 YTL ye sınırsız üyelik aldık. Böyle guruplar için heryer ile görüşülebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

2 yıldır Karabük teyım. Bu yıl masa tenisi hakemliğine de başladım. Geçen yıl Üniversite takımındaydım bu yıl Karabük Polis Gücünde oynuyrum.. Oynamak ısteyen arkadaslarla oynayabılır. herkese iyi calısmalar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..