Jump to content
Masatenisi.org Forum

Taklit Butterfly Ürünlerine Dikkat

Recommended Posts

Butterfly sitesinden yapılan bir uyarıda piyasada sahte Butterfly lastiklerinin olduğu ve ciddi ve yetkili firmalardan alış veriş yapılması gerektiği söyleniyor. Gerçi burada bahsedilmiyor ama ben sahte tahtaların da olduğunu duymuştum.

Bahsi geçen ürünler :

Sriver L

Sriver FX

Ekrips

Tackiness Drive

Tackifire

Flextra

Butterfly 3 yıldız toplar

Aşırı uygun fiyatlı ürünlere rastlarsanız dikkatli olun.

Uyarı adresi : http://www.butterflyonline.com/warning.htm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly ürünleriyle ilgili bir uyarı da ben yapmak istiyorum. Yeni başlayan ve özellikle Tackiness D ve C almayı düşünen arkadaşlar dikkatli olsunlar. Bu ürünlerin lastikleri 40 mm topun özelliklerine göre yaklaşık iki yıl önce yeniden ayarlandı ve inceltildi. Ekrips ve Selvid için de aynı şeyler geçerli, üstelik Selvid'in üretimine son verildi. Eski ürün stokları mağazalarda yüzde 70'e varan indirimlerle satıldı. Hala satılmayıp da elde kalanlar olabilir. Aman dikkat edin. Bu durum, Tackiness vs. almayı düşünenlerin kafasını karıştırmasın. Çünkü bu lastiklerin yenilenmesi logolarına da yansıtıldı. Yapılması gereken basit, masatenisi.org'un ekipman bölümünden ITTF onaylı lastiklerin logolarını çek edin. Ertan Bey herşeyi düşünmüş değil mi? :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 3 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..