Jump to content
Masatenisi.org Forum

LaÜ Kıbrıs Super Lıg Yolunda

Guest saraç

Recommended Posts

ınan tugay abı sana bısı demedım ben ole fatıhın mac yapmadıgını kotu oldugunu bılmıodum suda gercek nevsehırın 1 yıldızı TUGAY GUL du 2 yıldız ISE DINÇ abıydı ama bence tugay gul ılerde cok seyler yapacak bırtek dınç abıyı yenemedı ma zorladıı bunlarda kolay degıll BASARILAR VE TBRIKLER TUGAY ABIIII

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih 2 senedir Ne Mac Ne Antreman Yapıyor Ciddi Anlamda.Beşiktaşta Yedek Kaldıktan Sonra Antremanlarıda Bırakmıstı.Yaklasık 2 Senedirde Maclara Cıkmıyor.Ciddi Antreman Yaptıgında Ve Macları Ciddiye Aldıgında Kimseye Karsı Zorlancagını Düşünmüyorum 2.ligde.Oyun Stiline Bakarsanız Modern Masa Tenisini Süper Ligdeki Oyuncular Dahil En İyi Oynayan Sporculardan Biri.Yorum Yaparken Bu Sartlarıda Göz Önünde Bulundurursanız İyi Olur.Ayrıca Ligde Şuda Görüldüki Dinc Ve İlhan Abi Dışında Üstünlük Sağlayan Sporcu Yok Herkes Herkesten Mac Alabilecek Düzeyde.Buda 2. Ligin Bu Seneki Kalitesini Gösterir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaa tabı ona bısı dıyemem son 2 yıldan bahsedıyom bende ama nevsehırde pek okadarda ıı degıl dı acıkcası beklenenı veremedı herkezı sasırtı oradada beklenmeyenlerı yapan tek kısı vardı TUGAY GUL du baskası degıl kımsenın hakını yememek gerekıyor lıge gıdenler zaten gorduler........bunlar benım gorusum..... fatıh abının ben antremansız oldugunu bıle bılmıodum.....ama ılerde ne olur bılemem bakcaz artık ama ben nevsehırdekı halını yorumda sundum.......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 39 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..