Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lig Maraton Ayakkabı Kullanan Var Mı?

Recommended Posts

Arkadaşlar Lig ayakkabı markası, Metin Türel, Necmi Tanyolaç, İslam Çupi, Tamer Güney, Erdoğan Şenay (bu isimler sporcu,kulüp yöneticisi ve spor yazarlarıdır) ın ortaklığında kurulmuş en iyi yerli spor ürünleri firmalarından biridir.

Kullandığım için söylüyorum bu maraton modeli hiç de dandik değildir futsal için üretimiştir bundan önce stiganın rapid modelini 2 katı para vererek kullandım ama lig maraton kadar dayanıklıda çıkmamıştı. Yinede karar sizin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Lig Maraton seneler önce almıştım. Bana uymadı, ayak taraklı ve küçük parmağa vurdu kullanamadım. Tank gibi ayakkabı, dayanıklı olduğu kesin ama tabanı oldukça sert, insana hiç de darbe emiyormuş hissi vermiyor ve masa tenisi için ağır ayakkabılar.

(Eğer ayağınız taraklı değilse ve 42 no giyiyorsanız, denemek isteyene sembolik bir bedele gönderebilirim. Benim kullanma şansım yok çünkü)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..