Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Kalınlığı Ve Tahta Önerisi

Recommended Posts

Arkadaşlar ben ilk combo raketımi almak istiyorum fakat off tahta alma yazıyor forumda. günde 2 2.5 saate yakın oynuyorum ve haftada 2 ila 4 gün antreman yapıyorum carbon tahtaya alışabilir miyim (alışırsam ne kadar sürer pişman olmıyım alınca) ? veya 50 70tl arası gerçekten hızlı ve kontrol edebileceğim joola carbonun yerıne bi tahta varmı ?

2.0 ile max lastiğin farkı nedir ? masaya yakın ve orta mesafeden hızlı oynuyorum forehand e sert hızlı spinli lastiği koyucam 100tl lik xiom omega 4 pro felan var aklımda sizce uygunmu?

40 50tl ye yede backhand için savunma lastiği arıyorum aradada spin çekebileceğim tavsiyeniz varmı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karbon tahtaya alisabilirsinde neden karbon tahtaya alisabilirmiyim diye dusunecegine karbon olmayan daha yavas bi tahta almiyosun? 2.0 mm ile max arasinda hiz farki vardir lastik kalinlaşirsa hiz artar

Masaya yakın ve orta mesafeden oynuyorum 2.0 mi alıyım ? carbon almamın sebebi uzun süre kullanıcak olmam ve parça deiştirmeyicek olmam orta seviye alırsam ileride sıkıntı çekmemek için. Lastik olarak vega pro - omega 4 pro - sigma 2 pro arasında ne farklar var ? backhande mars 2 dısında bısey baksam mı defans için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlangıç olarak off - veya all+ hızda karbonsuz bir tahtayla başlarsan senin için daha iyi olur. Çok bilindik lastiklerden fh vega europe, bh vega elite alabilirsin veya fh moon pro, bh venüs 2 daha ekonomik bir seçim olabilir. Önemli olan oyununun iyi şekilde oturması. Çok güçlü ekipmanlarla başlayıp kendi kendine işkence yapma boşuna. Bu kadar insan bi şey söylüyorsa dikkate almakta fayda var. İlla karbon diyorsan al bi dene istersen olmadı değiştirirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlangıç olarak deil uzun zamandır oynuyorum ama bu tür şeylere alışmam nasıl olur diye merak ediyorum

Forehand e Xiom vega pro - Xiom omega 4 pro - Xiom sigma 2 pro hangisi daha iyi olur benım için ? masaya yakın veya orta mesafeden oynamayı seviyorum omega sert bi lastik sigma ise orta nasıl bı karar veriyim ? kalınlık olarak da ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..