Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Hakkında Bilgi Ve Öneri Yardımı!

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa bi raket parçalarıyla alıp kullanıcam oyun tarzı sert vuruş olan ve arada spin çeken bırıyım ve bunları çok daha geliştirmek istiyorum.

-Joola carbon tahta

-Yinhe moon pro kırmızı lastik

-Friendship 729-2 siyah lastik almayı planlıyorum bilgim çok yok araştırıp sert vuruş yapmak ve iyi spin çekmek için uygun olduğunu düşünüyorum bu combo nasıl olıur acaba ? uygun bişey olur mu veya 180 200tl civarı bunlar dışında uygun bişey önerir misiniz ? görüşlerinizi belirtiseniz sevinim şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saol fakat raketin tümü 200 e felan olucak önerdiğin lastık biraz pahalı yani ilk defa aldıgım ıcın o kadar çıkmaya gerek yok diye düşünüyorum ileride seviyem çok yükseldikçe parça değişimi yapıcam bu yazdıgım nasıl peki ? değiştir dediğin bişey varmı nasıl bi combo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alışırım zaten çok hızlı ve spinli almak istiyorum haftada okuldan sonra 3 4 gun oynuyoruz öğle aralarında felanda oynuyoruz okulda baya ilgili kişiler var 2 3 kişi dışında gerisi normal oynuyor. İnternette büssürü şey var karar vermek te yeni oldugum için zor oluyor uzun suredır oynuyorum ama ilk combom olucak. Friendship a-2 / 729-2 / 729-40s combosu var ben 2 tarafı da aynı lastık olsun diyede istemiyorum pek bi tarafıyla çok sert oynamak bi tarafıylada sert ve spinli oynamak istedim. Bu yazdıgım nasıl ? hızı düşük mü oranlarsak ? Bana 190 200 civarı çok hızlı ve kolay güzel spin üretebileceğim bi combo yazarmısın ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..