Jump to content
Masatenisi.org Forum

Resmi Maç Heyecanınızı Nasıl Yeniyorsunuz ?

linkinmetin

Recommended Posts

oynamaktan en çok keyif aldığın kişiyle sıradan bir antrenman maçı yapıyormuş gibi düşün. bulunduğun ortamı, kişileri unut. maçın içinde oyununda radikal değişimler yapma. en iyi yapabildiğin neyse onu biraz daha cesurca uygulamaya devam et. her maçta kendini biraz daha aşmaya çalış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim antreman maçlarımı seyretseniz çinli zannedersiniz :dans: ama resmi maçlarda ne el kalkıyo ne ayak gidiyo dağılıyorum :down: hatta geçen adanada turnuva vardı..Ben çeyrekfinalde bursalı Mehmet şen kardeşime 3-2 kaybettim oda yarı finalde Mustafa akar abiye tutunamadı..Mustafa abide gırgır şamata seni yenmeden tadı olmaz bu işin dedi.Salonun ortasındaki masada özel bi maç yaptık ama ne maaaaç..Bütün salon seyretti..2-2 10-6 mustafa abi önde malum onun..huntelaaarr...ları havada uçuşuyo ordan geldim havada uçtum karada kaçtım 12-10 seti alıp maçı aldım..mustafa abininde elini öptüm..Demek istediğim şuki..eğer o maç resmi turnuva maçı olsaydı değil maç set bile zor alırdım Mustafa abiden..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:)))))Kurumlararasında banada oldu bora beyin dediği gibi ortam ve durumdan soyutlanmak gerkiyor.... adam selex 200 ü almış gelmiş :)))heycandan el kol birbirine giriyor ama sonra bir ara kendime öğüt verip işime devam ettim...Bu çakma raketlerin sanırım anti özelliği var :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Resmi maçlara çıktığımda elim ayağım birbirine giriyor. Sanırım tecrübeyle olacak birşey şimdiye kadar en fazla 20 25 tane resmi maç yapmışımdır ama bi türlü heyecanımı yenemiyorum. En iyi yaptığım hareketleri yapamıyorum,cesaret edemiyorum.

Zamanla geçecek birşey mi ?

Valla ne tesadüftür ben de aynı durumu yaşıyorum. Umur bey şahidim :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..