Jump to content
Masatenisi.org Forum

Son Başlık

teach&learn

Recommended Posts

Selamlar

Bazı üyelerin kendilerini tatmin amacı ile dedikodularıda temel alarak yaptıkları değerlendirme karşısında.forum yöneticilerinin karar vermeleri gerekiyor.Ben bu spora gönül veren birisi olarak elimden geleni yaptığım inancındayım.Farklı isimler ile foruma girdiğimi itiraf etmeme gerek kalmadı.Özeleştiri yapmanın onuru ile söylüyorum.Burada görevimi tamamladım.Ancak son yazıma birileri en son yorumu yapmış.Allah aşkına ekipmanına bakınız.

Forum yönetimi neyi nasıl değerlendiriyor .Anlamadım.

Herkesin yolu açık olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sizden şinas olmasın oldukça kadirşinas ve iyi niyetli olan (yıllardır tanıtırım kendisini.) ongun arkadaşımız gerilen ortama espirili bir yorum getirmiş.

her konu da Bu kadar AŞIRI ciddi olmak zorunda mıyız ?? çin milli takımı mı burası??. gevşeyin biraz espiri yahu..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yok.zaten son yazı..

Sayın Hocam, bu son yazım olsun artık buralarda yokum demek sizin gibi bu spora gönül vermiş şahıslara hiç yakıştıramıyorum...

Sizi sıkan ters gelen vede geren yazıları ya pas geçin yada alakalı (yada alakasız ) keyifli bir yazı ile karşılık verin...Bu spora bir nebze katkı sağlamayı düşünüyorsanız....direnin savaşın ama terk etmeyin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

son yorumu ben yazmıştım galiba bora da silmiş konuyu toptan. şunu anlamadım kimin ekipmanına bakalım? elindeki tenergy olunca adamdan mı sayıcaz? forumdaki görevinizi tamamladınız da ne oldu? bende bir değişiklik yok sizde bir gelişme oldu mu? ongun geliştin mi ? son lafı söylemek için yanıp tutuşanlardan mısınız? kimse lafınızın üstüne bir şey söylemesin mi? çok ilginç bir vaka bu yahu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 91 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..