Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Spike P1 Ve P2 Yeni Uzun Pütürler

Recommended Posts

• 1 month later...

Ox olarak kulandım. butterfly defence X tahtasında denedim. ox u kendinden yapışkanlı görünüş olarak curl p4 ten çok az daha seyrek pütürleri biraz dikkatli bakınca anlaşılıyor ama grass kadar da seyrek deil ve grass kadar kalın deil pütürleri p4 leyse inceliği konusunda pek fark yok pütürlerinin. grass kadar kontrolsüz ve dengesiz deil curl p4 e alternatif olarak üretildi deniyor ama p4 ten daha kısa blokları var yani daha çok topu öldürüyo p4 kadar hızlı deil hücumları daha kontollü daha iyi kesik açılıyo uzaktan topu dolduruşu p4 ten kalır yanı yok belki ondan da iyi ama bi grass kadarda doldurmuyor grassla uzak kesikleri içeri atmak o da ayrı bi mesele.şutları rahat sanki p4 ü güzelleştirmişler gibi masa üstü kesikleri grass gibi dengesiz deil p4 ten de kötü deil. yurt dışından getirttim Türkiyedeki grass ve p4 e göre fiyatı çok uygun geldi.benim tenergy lastiğimde donic spike p2 diyebilirim.gün geçtikcede şutları kesik açışları daha çok hoşuma gidiyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

P2 nin en ince süngerlisini alıp V.Koji Matsushita tahta ile 3-4 defa antrenman ancak yapabildim.Bloklar çok kısa düşüyor hemen file dibine.Masa üstünde veya masaya yakın güzel atak vuruşları yapılıyor.Uzaktan chop yapınca topu yeterince dolduruyor.Karşıdan gelen kesiklere yapılan atak vuruşu biraz zayıf kalıyor.Kullanımı pek zor değil.Sünger ve lastik kısmı çok yumuşak , bu kadar yumuşak süngerli pütür görmedim.Ufak çaplı spin bile yapıyor.Kısaca lokum gibi lastik. Bizim Onur 10 dakika kadar denedi, korktum raketi lokum niyetine yiyecek diye :salak:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..