Jump to content
Masatenisi.org Forum

Backhand Loop Için Lastik Tavsiyesi

The Engineer

Recommended Posts

Merhabalar

Backhand loop yaparken zorlanıyorum. Backhand vurduğumda top oldukça fazla spin alıyor ancak her üç topumdan biri kısa düşüp fileye takılıyor. Bu yüzden atış açısı yüksek bir lastik arıyorum. Hangi lastikleri önerirsiniz? Rakza 7 soft veya rakza 7'i deneyenler ufak bir yorumlarını esirgemezlerse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rakza 7 soft un atis acisi baya yuksek. Hangi lastik kullaniyorsun su an

Cevap için teşekkür ederim. Mark V kullanıyordum. Arkadaşlarımdan fastarc, acuda s3 ve sigma 1 pro denemiştim ancak beğenmemiştim.

O zaman yeni bh lastiğim rakza 7 soft olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastiği değiştirmeden önce hareketi doğru yapmakla ilgili sıkıntın olabilir. Sadece bileğini kullanıyorsan genelde bu sorun olur.

Birazda ön kolunu işin içine katarsan sorunu lastiği değiştirmeden halledebilirsin.

Öneri için teşekkürler. Tavsiyenizi en kısa zamanda deneyeceğim.

Backhand vuruşum karın seviyesinden bileğimi bükerek başlar, çene hizasında biter. Topa tam ikisinin arasında vururum. Vuruşumun sorunu sanırım kolumdan fazla destek almamam. Benim eski mark V ile de yavaş gidiyor tabii. Yavaş gelen toplar haliyle filede kalıyor.

O şekilde değilde biraz daha kollarımdan güç alarak hızlı vurursam spin yetersiz oluyor. Daha hızlı bir lastik almamın bir nedeni de bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman tavsiyem yeni bir mark v (bu sefer mark v xs al daha hızlı daha spinli birazcık daha yumuşak)

şaka şaka ne istiyorsan al yahu keşke deseydin lastiğin 3 yıllık olduğunu. birazcık zeytinyağı dök peçeteye, lastiği güzelce bir sil, yarım saat kurumaya bırak :3

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman tavsiyem yeni bir mark v (bu sefer mark v xs al daha hızlı daha spinli birazcık daha yumuşak)

şaka şaka ne istiyorsan al yahu keşke deseydin lastiğin 3 yıllık olduğunu. birazcık zeytinyağı dök peçeteye, lastiği güzelce bir sil, yarım saat kurumaya bırak :3

Zeytinyağlı Mark V tarifi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 54 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..