Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pütür Yapıştırma Tekniği Ve Süngerli Pütürü Ox A Çevirme

Recommended Posts

Benim gibi bir çok arkadaşta zorlanıyordur eminim. Aşağıda vereceğim linkte çok kullanışlı yeni bir teknik öğrendim.

Farklı ve daha kolayını bilenler varsa paylaşımda bulunalım arkadaşlar..

http://tabletennis-reviews.com/gluing-a-long-pimple-rubber-without-sponge-a-novel-new-way/

Birde Ox olarak bulamadığımız pütürleri süngerinden en kolay şekilde nasıl ayırabiliriz. Deneyen ve başarılı olanların bilgilerini bekliyorum..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bendeniz globe 889-2 puturumun sungerini (1.0 mm) kolaylikla lastikten ayirmistim. Zorlandigim yerlerde daha kibar davrandim tabii cunku ufacik bir zorlamada lastik hemen yirtilirdi. Ama her lastigin o kadar kolay sungerden ayrilacagini sanmiyorum. Uzun puturleri ayirmak daha zor, cunku puturlerin altindaki lastik bakinca neredeyse ardini gosterir incelikte. Bi ara blowfish lastigimi sungerinden ayirmayi denemistim ama ufacik bir yerden bile ayirmayi becerememistim. Ufak bi acik bulup ordan gitmek lazim, belki araya asiton surmek ise yarayabilir bilemedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

sıkıntılı lastıklerimi temizlerken ve pütür (uzun kısa ) süngerinden ayırırken selülozik tiner kullanıyorum cok daha rahat temizleniyor ayrılıyor. tek sıkıntı lastik ilk etapta biraz genişliyor ama 30 dk içinde kendine geliyor. sakın sentetik kullanmayın geç uçtuğu için lastiğin kendine gelme süresi 2-4 gün arası oluyor :) tiner lastiğe zarar verirmi vermezmi sorusu geliyor kulağıma 2 senedir kullanıyorum zararını görmedim. lastiği çürütmüyor yani sıkıntı yor yola devam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 62 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..