Jump to content
Masatenisi.org Forum

Penhold Tutuşu Raket Tavsiyesi

Recommended Posts

Çin penhold tutuşu kullanmaktayım yaklaşık olarak 2 senedir . Bir raket arıyorum ve sizden yardım almak istiyorum tahtanın all+ kırmızı yüzeyin off + ve siyah yüzeyin def ağırlıklı olmasını düşünüyorum birkaç şeye baktım ancak ilk raket kombinasyonum olacağı için yardımlarınızı bekliyorum .

200-300 arası fiyata almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halihazirda hangi lastik ve tahtalari kullandiginizi soylerseniz daha iyi olur. Ya da Ma Lin, Wang Hao, Xu Xin gibi oyuncularin kombinasyonlarini alip oynayabilirsiniz.

Şu anda rakete ihtiyacım olduğu için zaten raket almam gerekiyor. Lisede dandik bir raket kullanıyordum ve çalındığı için yeni rakete ihtiyacım var .

Oyun lastikleri off + ve def istememin sebebi ise genelde rakibin atak yapıp bloklarla engelleyip iyi bir topta falsolu forhand spinlerle sayı atan bir stilim olduğu için bunu istiyorum ama bulamadım malesef böyle bir raket .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta için Yasaka Extra

Kırmızı tarafa Sriver Fx, eğer ucuz birşey arıyorsan Focus Snipe 3

Siyah tarafa Yasaka Rakza 7 (defansif olsun istersen soft veya ince)

bunları alabilirsin, ben de penhold oynuyorum saydıklarım denediğim ürünler arasında, tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta için Yasaka Extra
Kırmızı tarafa Sriver Fx, eğer ucuz birşey arıyorsan Focus Snipe 3
Siyah tarafa Yasaka Rakza 7 (defansif olsun istersen soft veya ince)
bunları alabilirsin, ben de penhold oynuyorum saydıklarım denediğim ürünler arasında, tavsiye ederim.

Peki benim bu raketi yapıştırıp getirecek bir site bulma olasılığım var mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yasaka extra almak zorunda degilsiniz ki. Size tavsiye edilen herhangi bir penhold tahta o. Ayrica dolar bazlidan kastiniz nedir? Ne olmasi gerekliydi? Japon Yen'i ya da Osmanli Sikkesi mi? Yurtdisindan alisveris yaparken fiyatlar ya dolar bazlidir ya da euro bazlidir. Yurticinde penhold tahta bulmaniz zor ayrica. Bulursaniz bile cok pahaliya gelir yapacaginiz raket. Ben size kaliteyi ucuza alma firsatini sundum. Ama param cok, kaziklanmak istiyorum derseniz tercih sizin :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avrupa lastikleri ya da tahtalar icin tabletennis11 cok uygun fakat eacheng bence ucuz yollu ekipman arayanlar ya da yeni baslayanlar icin bir cennet. 2-3 dolara lastikler, 10-12 dolara tahtalar mevcut. Bir de wholesale kisminda bazi urunler icin 10'lu paketler yapmislar. Neredeyse bi avrupa-japon lastigi fiyatina 10 tane lastik alabiliyorsunuz. Ttnpp de o konuda cok avantajli mesela. Tek sikintisi urun elinde yoksa haber vermiyor, sizin ulasip bilgi almaniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..